דוס בהסוואה: המשחק החדש שמטריף את המגזר

בואו לפצח את החידה, ולגלות כמה אתם מכירים את המגזר. מידי שבוע נציג סלב מגזרי באמצעות איור וחידה. חושבים שאתם יודעים מי הדמות? שלחו לנו את התשובה ואולי תזכו בפרס. והשבוע: מי מסתתר מאחורי הצב?

עדיאל שביט, חדשות כיפה 16/11/20 19:59 כט בחשון התשפא

דוס בהסוואה: המשחק החדש שמטריף את המגזר
דוס בהסוואה, צילום: כיפה

דוס בהסוואה: הכירו את המשחק החדש של אתר "כיפה" שיבדוק כמה אתם מכירים את הסלבס של המגזר. גלו מי מוסווה מאחורי הצב, השפן, השיפקה, הדבורה, האיל, הקואלה, הסוריקטה והצ'יפס. 

בכל יום שני בשעה 20:00 נפרסם באתר דמות חדשה ועליכם לגלות את זהותה האמתית. כל מה שעליכם לעשות הוא לפצח את החידה. חושבים שאתם יודעים מי הדמות? שלחו לנו את התשובה. מי שיזהה ראשון את הדמות - יזכה בפרס!

ביום חמישי בשעה 20:00 נחשוף את פתרון החידה המלא. שימו לב כל שורה בחידה היא רמז שיוביל אתכם להיכרות עם הדמות. 

לחידות נוספות לחצו כאן

איור: יאיר ורדי

הדמות של השבוע: הצב

הצב חי עשרות שנים ופוגש דורות רבים, גם אני אוהב להיפגש עם דורות רבים מהעבר. ביתו של הצב נמצא על גבו, וגם לי חשוב שהבית יישאר כפי שהוא. כמו לצב גם לי שריון, ואני רגיל שלעיתים תוקפים אותי אך אני עומד בזה. צבי הים מסוגלים לשחות גם בזרמים חזקים, גם לי יש חיבה להיות גם בזרמים אחרים ולפתוח את הגבולות.

הצב נחשבת לחיה עתיקה אבל יכולה להיות גם מודרנית (כמו צבי הנינג'ה), גם אני אוהב לעסוק בישן דרך אמצעים מודרניים. אפרופו צבי הנינג'ה גם לי יש ארבעה צבים משלי. הצב הוא חיה איטית, וגם אני את הבחירה החשובה בחיי לקחתי לאט מהרגיל.

הצבים נפגעים רבות מזיהום של בני האדם, אני לא חושב שלחיות יש זכויות אבל בהחלט לנו, בני האדם, יש חובות המתייחסות אליהם. ישנו מיתוס כי ניתן לדעת את גיל הצב לפי מספר הטבעות על גבו, אבל סמכו עליי שזה לא נכון אני יודע לשבור מיתוסים.

לפתרון

חושבים שאתם יודעים מי הדמות? שלחו לנו!

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר