סגור

אליסף פרץ מונה לראש אגף חברה ונוער בעיריית ירושלים

במסגרת תפקידו החדש כמנהל אגף חברה ונוער, יהיה פרץ אמון על גיבוש וקביעת מדיניות ותכניות עבודה בתחומי 31 מנהלים קהילתיים בעיר. פרץ: "מודה לראש העיר על האמון, אעשה כל שנדרש כדי להצדיק זאת למען כל תושבי ירושלים"

חדשות כיפה
י באלול התשפ
,
30 באוגוסט, 2020 15:55
אליסף פרץ

אליסף פרץצילום: Hadas Parush/Flash90

אליסף פרץ מונה לראש אגף חברה ונוער בעיריית ירושלים, פרץ מחליף בתפקיד את רני רוזנהיים אשר מונה לאחרונה לתפקיד ראש מינהל חדשנות ואסטרטגיה. 

פרץ (33) הוא בעל תואר שני בהצטיינות במנהיגות קהילתית ממכון שכטר בירושלים ותואר ראשון בארכיאולוגיה והיסטוריה מטעם אוניברסיטת בר אילן. במהלך חמשת השנים האחרונות הקים פרץ את עמותת "האחים שלנו", העוסקת בנושא האחים השכולים וכן הוביל מספר מיזמים חברתיים פורצי דרך ובהם: "מסע 70" ו-"מתחברים וזוכרים". בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת הסטארט-אפ .EZsave‎‏  כמנהל אגף חברה ונוער יהיה פרץ אמון על גיבוש וקביעת מדיניות ותכניות עבודה בתחומי 31 מנהלים קהילתיים בעיר, תחום הנוער והקהילה, מחלקת מזרח העיר, פיתוח והעצמה קהילתית עבור אוכלוסיית הגיל השלישי, קידום מעמד האישה ותחום הצרכים המיוחדים.

ראש העיר משה ליאון, אמר: "אני מברך את אליסף פרץ על בחירתו לתפקיד, מדובר באדם חברתי וערכי ממעלה ראשונה אשר יתרום רבות לעיריית ירושלים ולתושביה. בפני אליסף אתגרים רבים ומשמעותיים ואין לי ספק שיוכל להם במקצועיות, בערכיות ובאנושיות".

לאחר מינויו, אמר אליסף פרץ: "אני מודה לראש העיר ירושלים משה ליאון על האמון שנתן בי, אעשה כל שנדרש כדי להצדיק זאת למען כל תושבי ירושלים".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר