ממשיכים במסורת: עיריית ירושלים מעניקה מתנות למתגייסים החדשים

מדי שנה מתקיים אירוע גדול בבנייני האומה במעמד מסיימי י"ב הטריים, אך בשל הקורונה הטקס יתקיים במתכונת מצומצמת. בין המתגייסים הייתה מצטיינת בוגרת תיכון פלך אשר קיבלה את פרס הנשיא

חדשות כיפה 27/08/20 12:37 ז באלול התשפ

צילום: ארנון בוסאני
צילום: ארנון בוסאני

עיריית ירושלים מעניקה כמידי שנה  מתנה לכל מתגייס, למועמדים לשירות בצה"ל ולשירות האזרחי לאומי. מדובר במסורת, כשמדי שנה מתקיים אירוע גדול בבנייני האומה במעמד מסיימי י"ב הטריים. השנה, לאור משבר הקורונה והנחיות משרד הבריאות, התקיים טקס מצומצם אך לא פחות מרגש. האירוע התקיים בהובלת בית נחמיה, מרכז עירוני להכנה לשירות משמעותי הפועל מטעם עיריית ירושלים, ובשיתוף מועצת הנוער העירונית. 

בעיצומו של הטקס העניק ראש העיר תיקים לשני בוגרים בולטים - אורי סמילנסקי בוגר שסיים את לימודיו השנה בתיכון טדי קולק בפסגת זאב ומתגייס לשירות קרבי ולתמר חייק, בוגרת תיכון פלך אשר קיבלה את פרס הנשיא ומיועדת לשירות לאומי. בטקס השתתפו ראש העיר, משה ליאון, ראש מדור קהילה של לשכת הגיוס ירושלים, סרן שי אברהם, המפקחת המחוזית של מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, ריקי מנדל ואחרים. 

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "הייתה לי הזכות לפגוש את הצעירים הירושלמים המיועדים לשירות בצה"ל ולשירות הלאומי והבולטים בזכות תרומתם למען החברה. אני בטוח שהם עוד יעשו חייל בהמשך שירותם הצבאי, כמו צעירים ירושלמים רבים. אני מברך את כלל המתגייסים וגאה בהם".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר