אברי גלעד ניצל מבידוד נוסף

המנחה ואיש הטלוויזיה אברי גלעד גילה כי בזכות ההקפדה על ההנחיות של משרד הבריאות הוא ניצל מכניסה נוסף לשבועיים בידוד, למרות שראיין בתכניתו חולת קורונה: "אם הפרנסה שלכם יקרה לכם, שמרו על הכללים באדיקות. אל תעגלו פינות או שיעגלו לכם את החיים"

חדשות כיפה
כב בתמוז התשפ
,
14 ביולי, 2020 15:59
אברי גלעד

אברי גלעד צילום: Oren Nahshon\ Flash 90

לאחר שנכנס לבידוד לפני מספר שבועות, המנחה ואיש הטלוויזיה אברי גלעד הקפיד על הנחיות משרד הבריאות, וכך, למרות שהיה סמוך לחולה קורונה, לא לאלץ להיכנס לבידוד לארבע עשר יום נוספים.  

"כשחזרנו מהבידוד, טלי אני ומיכל לפני כמה ימים, הנחיתי (מנחה אחרי הכל) את צוות ההפקה לנקוט כללי זהירות משופרים בכל הנוגע לאירוח מרואיינים בתכנית הבוקר. סימנו על השולחן איפה כל אחד יושב תוך שמירה על שני מטר מאיתנו וממרואיין נוסף, הקטנו את מספר האורחים, הפסקנו להתרועע עם המרואיינים בזמן הפרסומות ,אלא הם נכנסים, מדברים ויוצאים מיד, עוטים מסיכות עד שניה לפני הראיון. הכל מחוטא, בדיקות חום בכניסה, שאלון, הכל", הסביר גלעד.

עוד הוסיף המנחה הוותיק: "והנה אתמול זה השתלם למרות שכולם חשבו שאני נודניק מהגיהנום. באה לבקר אותנו חני בוזגלו מהבוזגלוס שפתחה תערוכה חדשה פרי מכחולה. שעתיים אחר כך התברר שהיא חיובית לקורונה לאחר שעברה בדיקה לפני שבוע. אגב, את הבדיקה עברו כל בני המשפחה במסגרת צילומי כתבה לתכניתם, ולא כי היה חשש שנדבקו ולכן לא היו מחוייבים בבידוד בכלל".

לבסוף גילה איך ניצל מהבידוד: "באו ממשרד הבריאות ובדקו את האירוע. ראו- שני מטר נשמרו, אפילו כמה סנטימטרים יותר, זמן הפגישה היה בדיוק 11 דקות, 4 דקות פחות ממה שמכניס אותך לבידוד לשבועיים. אז אנחנו לא מבודדים לעוד שבועיים. ניצלנו. אם הפרנסה שלכם יקרה לכם, שמרו על הכללים באדיקות. אל תעגלו פינות או שיעגלו לכם את החיים. ממחר מחמיר עוד יותר את ההנחיות".

14.07.2020

1. אף אחד לא אשם (מזל)

סגרת עבודתי בבית אהות אנו נבדקים על בסיס דו שבועי. והופ יצאתי חיובית. לא כי אנח חולה, לא כי היו לי סימנים לא כי חשדתי במשהו. הרגשתי רע שפגשתי אנשים והם נאלצו להכנס לביגוד. אבל.... לא הייתי נבדקת כלל אם לא הייתי בבית אבות אז מה אני פושעת? מרעילה בכוונה? מתחמקת? לא תמיד האשמה עלינו וכם ככה התחושה קשה בלי שיאשימו אותנו. לשמור, להזהר והעיקר להתפלל לטוב

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2020

2. למה יצאה מהבית (יעקב)

למה הייתה מחוץ לבית... עפ הנחיות משרד נבריאות אסור לצאת מהבית לאחר בדיקת קןרונה עד תוצאות.. הפרת בידוד.

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2020

3. מי שרחוק שני מטר לא מצריך בידוד אפילו במקום סגור ובלי מסיכות??? אז ק"ו עם מסיכות!! למה כל התלמידים כולם נכנסים לבידוד?? (אליהו)

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2020

4. דוגמה אישית (דין דין)

סוף סוף, יש מישהו שנותן דוגמה אישית על המסך! כל הכבוד! ובכלל, זו תכנית הבוקר הטובה ביותר!

דווח על תגובה לא ראויה
15.07.2020

5. אחריות עם פרס לצידה. כל הכבוד! (לי)

דוגמה למופת לכולנו.

דווח על תגובה לא ראויה
15.07.2020

6. אחריות עם פרס לצידה. כל הכבוד! (לי)

דוגמה למופת לכולנו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

העולים נוחתים בנתב"ג צילום: הסוכנות היהודית

מרגש: למרות הקורונה - עשרות עולים חדשים נחתו בישראל

קרא עוד