חדשות כיפה

שיתוף פעולה בין צה"ל לשירות הלאומי: ראש אכ"א בפגישה עם ג'רבי

בצל המחלוקות במדינת ישראל והמאבקים סביב חוק הגיוס, יש דווקא בשורות טובות. האלוף מוטי אלמוז, ראש אכ"א נועד עם שר- שלום ג'רבי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי- אזרחי

האלוף אלמוז ושר שלום גרבי

האלוף אלמוז ושר שלום גרביצילום: רשות השירות הלאומי- אזרחי

האלוף מוטי אלמוז, ראש אגף כוח אדם בצה"ל, נועד עם מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, שר-שלום ג'רבי, בלשכתו בירושלים, על מנת לחזק את שיתוף הפעולה עם השירות הלאומי-אזרחי, המהווה אלטרנטיבה לשירות צבאי בקרב מקבלי הפטור משירות בצה"ל.

בפגישה סקר ג'רבי את פעילותם ותחומי שירותם של כ-18,000 מתנדבי השירו הלאומי-אזרחי, המגיעים מכלל המגזרים בחברה הישראלית, בדגש על מסלולי השירות לנערים מרקע של סיכון ומצוקה ולצעירים עם צרכים מיוחדים, אשר קיבלו פטור מהצבא וזוכים למסלול שירות מותאם בשירות הלאומי-אזרחי.

בנושא אחוזי השירות ברשויות המקומיות, ביקש ג'רבי מראש אכ"א לפעול לכך שגם משרתי השירות הלאומי-אזרחי ייכללו בנתונים המתפרסמים אודות אחוזי המשרתים מהרשויות המקומיות. כמו כן, סיכמו על דרכים להמשך שיתוף הפעולה בהפנייתם של צעירי המגזר החרדי המבקשים לשרת בשירות האזרחי. בנוסף, עלה בפגישה נושא ההידברות בין מגזרים שונים בחברה הישראלית אשר באה לידי ביטוי בצה"ל ובשירות הלאומי-אזרחי.

שר-שלום ג'רבי, ציין לאחר הפגישה כי: "רשות השירות הלאומי-אזרחי, יחד עם השר הממונה אורי אריאל, מייחסים חשיבות רבה לשיתוף פעולה הדוק עם אכ"א ועם צה"ל, אשר מאפשר למצות את פוטנציאל התרומה למדינה ולחברה של צעירי החברה הישראלית מכלל המגזרים, באמצעות השירות בצה"ל ובאמצעות השירות הלאומי-אזרחי למי שהצבא פטר אותו משירות במסגרתו. אני מודה לאלוף אלמוז, על שיתוף הפעולה הפורה למען הרחבת שיעור המשתתפים בתרומה משמעותית בשירות מדינת ישראל".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תמר אריאל צילום:  Edi Israel/Flash90

ספר הזיכרון לתמר אריאל ז"ל מגיע לבית המשפט

קרא עוד