חדשות כיפה

שוב עובר ידיים: בעלים חדשים לעיתון "אותיות"

המוציא לאור של מגזין "פנימה", אביחי בוארון, רכש לאחרונה את עיתון הילדים הוותיק שייסד אורי אורבך, והוחזק בשנים האחרונות בידי תכלת תקשורת. לפני כחצי שנה סגרה הקבוצה את מגזין הנערות teens

עיתון אותיות

עיתון אותיותצילום: שער העיתון

מגזין הילדים והנוער הוותיק, "אותיות", מחליף בעלים. בתקופה הקרובה יעבור השבועון לידיו של איש ההתיישבות והמוציא לאור של מגזין פנימה, אביחי בוארון, לאחר שהוחזק בשנים האחרונות בידי קבוצת תכלת תקשורת. המגזין צפוי לצאת כהרגלו ללא כל שינוי בקו המערכתי.

כיום קיימים בשוק שני מגזינים לילדים שמיועדים לציבור הדתי. האחד הוא מגזין "אותיות" והשני הוא מגזין ילדים מבית "פנימה" שבבעלותו של בוארון, וכעת נותר מגזין אחד ללא מתחרה. מדובר ברכישה נוספת של עיתון מתחרה על ידי בוארון, לאחר שבעבר רכש את מגזין הנשים הלל שהשתייך למקור ראשון. 

מצדה של תכלת תקשורת אין מדובר בפעם הראשונה שהיא מאבדת מגזין שהיה ברשותה. בחודש אוקטובור האחרון סגרה הקבוצה את מגזין הנערות teens, זאת לאחר שלא נמכרו מינויים עבורו בכמות מספקת. 

אותיות

אותיותצילום: שער העיתון

העיתון "אותיות" נוסד על ידי השר והעיתונאי המנוח, אורי אורבך, בשנת 1987. במהלך השנים התחלפו בעלי "אותיות" כמה פעמים, ובין היתר החזיקו בו בתקופות שונות שבועון הילדים "כולנו" ומוסדות בית אורות. למשך כמה שנים התאחד אותיות עם מוסף הילדים של עיתון "מקור ראשון".

אביחי בוארון מסר בתגובה: "זו אכן זכות גדולה מאוד עבורנו, להצטרף למשפחת 'אותיות'. בעיניי מגזין 'אותיות' אינו עוד מגזין - זהו מוסד חינוכי-תרבותי מבית מדרשה של הציונות הדתית הפונה למגזרים שונים בישראל ומבקש להגיש להם את הערכים הישראליים בהם כולנו מאמינים, ערכים של חסד ועזרה לזולת, לקיחת אחריות ומעורבות חברתית, אהבת הארץ, זהות יהודית, ערכים של תורה עם דרך ארץ ועוד ועוד - תקצר היריעה. 

"המגזין הזה הוא מוסד בן 31 שנה (!) אותו ייסד אורי אורבך המנוח. רוחו של אורי שורה על המגזין ומחייבת אותנו, הן לסטנדרט של איכות והן לרף ערכי גבוה". 

לדבריו, "אני וכל צוות מים שעובד יחד כבר שנים ארוכות יחד עם צוות 'אותיות' הוותיק - נעשה הכל כדי לקדם, לחדש, לטפח ולהרחיב את מגזין 'אותיות', ובע"ה יחד עם משפחת ילדי 'אותיות' נחדש את נעוריו של המגזין. 

"אני אישית מאמין גדול באנשים ומאמין גדול ההמשכיות וצרף. לכן נמשיך להוציא לאור את מגזין 'אותיות' עם הצוות המצוין שמוציא אותו שנים ארוכות, בצורה ובתוכן הטובים האיכותיים ככל שניתן מתוך שאיפה וחזון, להיות בע"ה, מגזין הילדים המוביל והנפוץ בישראל".

עוד אמר בוארון כי "אנחנו מחויבים לעשרות אלפי הילדים שקוראים מידי שבוע את המגזין ונעשה הכל כדי להמשיך לספק להם חווית קריאה מרתקת ומגזין איכותי מעניין ייחודי לערכי כל כך. אני פונה לכל מי שאוהב את ילדיו ורוצה לשמח אותם - לעשות מנוי למגזין 'אותיות' ולצרף את ילדיו למשפחת ילדי 'אותיות'".

30.04.2018

1. איזה מגניב.חגי שלנו לא מפסיק לדפדף ב'ילדים' ותהילה לא מוותרת על 'אותיות' (אבא של חגי )

מקווה ומאמין שבוארון ידע איך לשדרג את 'אותיות' הוותיק והאיכותי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

זירת התאונה בבית"ר עלית צילום: נתן קניג

טרגדיה: ילד בן 4 נפגע מאוטובוס ונהרג

קרא עוד