ש"ס מגייסת את "שנות ה-80" לסרטון פרודיה על ביבי

מפלגת ש"ס מעל סרטון לקראת הבחירות וחודש אדר, בסרטון מככבים כובי הסדרה "שנות ה-80" ואריה דרעי. הסרטון מהווה פרודיה על סרטןו "שבחי ירושלים" עם נתניהו וסג"ל. אך גם מלא במסרים פוליטים של המפלגה

חדשות כיפה 18/02/20 13:03 כג בשבט התשפ

ש"ס מגייסת את "שנות ה-80" לסרטון פרודיה על ביבי
צילום: צילום מסך יוטיוב

סרטון הומוריסטי חדש של מפלגת ש''ס, שיצא היום (ג'), בשיתוף פעולה עם כוכבי סדרת שנות ה-80 מדבר את קול העם וחשיבותה של השבת.בסרטון יושבים לנגן, לדבר ולשיר יחד: יו''ר ש''ס אריה דרעי, והדמויות מהסדרה האהובה של מני אסייג, ''שנות ה-80'': ברוך (אילן אדרי), מוניה הקווקזי ''היועץ'' (דניאל סויסה) ורבי שלמה בלישה (לירן יקוטי).

''הסרטון אמנם הומוריסטי אבל אין לייחס לו משמעויות הומוריסטיות בלבד'' אומר יו''ר ש''ס, ״השיחה שם על סכנת השבת לצערי היא אמיתית. כיום במדינת ישראל ישנה סכנה מוחשית לקיומה של השבת ולעצם קיומה של המדינה כמדינה יהודית. כל מי שערכים אלו חשובים לו חייב להצביע ש״ס. רק פתק ש״ס ישמור על מדינה יהודית ויבטיח ממשלה ימנית בראשות בנימין נתניהו".

הסרטון מהווה פרודיה של יו''ר ש''ס אריה דרעי לעיתונאי אראל סג''ל וראש הממשלה בנימין נתניהו על השירה המשותפת של ''שבחי ירושלים''. הסרטון נחתם גם כאן בשירת "שבחי ירושלים" משותפת של דרעי והשחקנים.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר