חדשות כיפה

עקיבא נוביק סיים את תפקידו ככתב ידיעות אחרונות בכנסת

שמונה חודשים לאחר שנכנס לתפקיד ביקש עקיבא נוביק מעורך ידיעות אחרונות להפסיק לסקר את הכנסת. נוביק ימשיך בתפקידו המקורי ככתב מתנחלים ודתות

פרטי

פרטיצילום: פרטי

שמונה חודשים לאחר שנכנס לתפקיד כתב 'ידיעות אחרונות' בכנסת, ביקש לאחרונה עקיבא נוביק מעורך העיתון, רון ירון, להפסיק את תפקידו ולהמשיך בתפקידו המקורי ככתב מתנחלים ודתות, כך מדווח אתר אייס. על פי ההערכה החלטתו זו היא מכיוון שנוביק העדיף את עבודת השטח שמספקים תפקידי הסיקור ביהודה ושומרון ובתחום הדתות ולכן ביקש לחזור ולהתמקד בהם.

בפברואר האחרון מונה עקיבא נוביק לתפקיד הכתב הפרלמנטרי של 'ידיעות אחרונות', שם החליף את צביקה ברוט. נוביק, יליד עפרה המתגורר כיום בירושלים, משמש זה שלוש שנים ככתב השטחים של העיתון ובנוסף מסקר גם את החברה החרדית. לידיעות אחרונות הגיע מגלי צה"ל, שם שימש כמפיק תוכנית 'רצועת הביטחון' וערך את 'שטח שש'.

כבר בסוף השבוע האחרון החליפה כתבת ynet בכנסת מורן אזולאי את נוביק בעיתון וכפי הנראה מדובר במינוי קבוע. מדובר באיחוד של התפקיד, כשכתב אחד יסקר את הנושא עבור העיתון ידיעות אחרונות ואתר ynet כחלק מאיחוד מערכות ומחלקות בשנה הקרובה. את התפקיד ימלא גם יובל קרני, הכתב מדיני והכתב לענייני מפלגות של העיתון.

מעקיבא נוביק לא נמסרה תגובה

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דובר צה"ל

צה"ל הרס את ביתו של המחבל שרצח את אורי אנסבכר ז"ל

קרא עוד