מאיר גל רכש את השליטה באתר האינטרנט "בחדרי חרדים"

גל, לשעבר שותף במשרד הפרסום "גל אורן", בנו של הפרסומאי הסרוג בני גל, החליט לרכוש את אתר האינטרנט החרדי המוביל. "נרחיב את הפעילות מול הקהילות החרדיות בחו"ל", אמר

יונתן אוריך, כיפה 11/08/13 10:48 ה באלול התשעג

מאיר גל רכש את השליטה באתר האינטרנט "בחדרי חרדים"

מאיר גל (35) איש עסקים ופרסומאי בעולם החרדי, בנו של הסרוג בני גל, רכש את אתר האינטרנט "בחדרי חרדים".

עם השלמת הרכישה מסר מאיר גל כי בכוונתו לפתח את האתר ולהובילו לרמת חשיפה גבוהה עוד יותר, תוך הקפדה על הרמה המקצועית האיכותית של האתר. "מאות אלפי גולשים קבועים מבקרים אצלנו מכל קהילות העולם, הדרישה לתוכן במגוון שפות עצומה, בכוונתנו להרחיב בקרוב את הפעילות של האתר מישראל לחו"ל שם חיים מיליוני חרדים ואני בטוח שבעזרת-השם גם נצליח", אמר גל.

”אני מאמין שהציבור החרדי הוא מנוע צמיחה חשוב במשק ובחברה הישראלית ואתר "בחדרי חרדים" מהווה למעשה את השילוב המנצח בין שני מנועי צמיחה משמעותיים: המגזר החרדי והאינטרנט", הוסיף גל, שציין כי ”למדיה החרדית יש עוצמות שיווק ופרסום עצומות אשר הולכות ומתגברות עם השנים ואני בטוח שעולם השיווק ייפתח בקרוב למגוון האפשרויות המצוי גם באתרים החרדיים בכלל ובאתר "בחדרי חרדים" בפרט“.

ב - 11 השנים האחרונות, מאיר גל היה שותף במשרד הפרסום גל אורן bsd ובמשרד היח"צ "ביכלר תקשורת" - המתמחים והמובילים בקהלים הדתיים והחרדיים. בשנים האחרונות נחשב גל למקורב ביותר לצמרת ההנהגה הפוליטית כמו גם לראשי הישיבות ולבתי האדמו"רים - עובדה שסייעה לו במציאת פתרונות בקונפליקטים בין גופים עיסקיים אל מול מנהיגי העדה החרדית. בין השאר טיפל מאיר גל בסוגיית משבר החרדים באל על, על רקע הפעלת טיסות בשבת, בבעיית קווי המהדרין בתחבורה הציבורית ועוד.

מאיר גל פעל בשנים האחרונות גם בזירה הציבורית וייעץ לניר ברקת בהתמודדות מול מאיר פרוש, בבחירות הקודמות לראשות עיריית י-ם. כמו כן, שימש כיועץ בכיר לשר החינוך הקודם גדעון סער. במישור החברתי, הוא שותף להקמה של כפר נוער ייחודי באזור עמק האלה (כפר זוהרים), ראשון מסוגו לנוער חרדי בסיכון תחת הנהגתו של הרב יצחק דוד גרוסמן ממגדל העמק, חתן פרס ישראל. עתה, משהושלמה העסקה לרכישת האתר, עתיד גל לעזוב את משרד הפרסום ולהשקיע את כל מרצו בהובלת האתר להישגים נוספים.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר