הסופרת הסרוגה התמנתה למנהלת הערוצים ועורכת הצרכנות ב"ישראל היום"

כחלק מסבב מינויים תמונה הסופרת והעיתונאית הסרוגה למנהלת הערוצים ועורכת הצרכנות בעיתון "ישראל היום" | מצטרפת לשורה של מינויים במערכת העיתון

חדשות כיפה 05/07/22 19:03 ו בתמוז התשפב

הסופרת הסרוגה התמנתה למנהלת הערוצים ועורכת הצרכנות ב"ישראל היום"
לא נותנים גב לעיתונות המודפסת, צילום: פלאש 90

מערכת העיתון "ישראל היום" הודיעה היום (ג') על מינוייה של הסופרת והעיתונאים הסרוגה צביה בלום למנהלת ערוצים ועורכת צרכנות. עד עתה כיהנה בלום כעורכת ערוץ העיצוב בעיתון וכעורכת ערוצים באתר "ישראל היום".

את דרכה בעולם התקשורת החלה בלום בתחילת שנות האלפיים ככתבת באתר nrg ולאחר מכן מונתה לעורכת ערוץ הבידור באתר. כתבה למגזינים "רייטינג" ו"פנאי פלוס", ערכה את עיתון "מעריב לנוער" ושימשה ככתבת במגזין סוף השבוע של "מאקו". 

צילום: ללא

ל"ישראל היום" הצטרפה בלום בשנת 2019, כסגנית עורך בערוץ התרבות. בהמשך כיהנה כעורכת ערוצים ובתחילת 2022 התחילה לערוך את ערוץ העיצוב ב"ישראל היום". במשך השנים כתבה בלום שלושה ספרי נוער.

חלק מסבב מינויים "סרוג" במערכת העיתון

מנויה של בלום מצטרף לשורה של מינויים "סרוגים" במערכת העיתון. לפני כחודש הצטרפו נטעאל בנדל ככתב לענייני משפט וחנן גרינווד מונה לכתב לענייני דתות והתיישבות, שניהם בוגרי אתר "כיפה". בנוסף לכך מונה אסף גולן לכתב לענייני איכות הסביבה. מינויים אלו מגיעים לאחר מינוי של עומר לחמנוביץ' לעורך הראשי של העיתון לאחר הדחתו של העורך הוותיק בעז ביסמוט. 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר