סגור

צפו: מבטלים שידוך בגלל סוכרת של אחות החתן? פרקים חדשים במתיר עגונות

סדרת "מתיר עגונות" הדרמה החדשה של כאן 11 ממשיכה להתפתח ולהפתיע את הצופים, הסדרה בכיכובו של אביב אלוש עוקבת אחריו ואחרי אשתו חנה ומגלה את הסודות הכמוסים שלהם. צפו בפרקים 4-5

חדשות כיפה
טו בחשון התשפ
,
13 בנובמבר, 2019 14:54
אביב אלוש בסדרה

אביב אלוש בסדרהצילום: ורד אדיר

בפרק הרביעי של הסדרה מתיר עגונות בכיכובו של אביב אלוש האירועים מתגלגלים ובעוד בני המשפחה מתארגנים לחגיגת אירוסין של אחיה, חנה יוצאת למסע מפתיע עם חברו הטוב של אחיה שעלול להביא אותה לחציית גבול אסור. ברגע האחרון, הרב יוסף מציל את אירוסיי האח מסכנה האורבת להם.

פרק 4:


פרק החמישי. הרב יוסף במשימה בכפר נידח באוקראינה עם שליח חב"ד מפוזר, להשיג ראייה מכרעת בתיק של העגונה מרינה, שהופכת למסע בעקבות ר' נחמן מברסלב. חדשות שמגיעות מאשתו מפיחות בו תקווה שתפילתם להריון נענתה. 

פרק 5:

14.11.2019

1. פסיכים (סדרה מגעילה)

עולם העגונות הוא עדין רגיש ולעיתים גם עם עבודה מאוד קשה ומאוד לא נעימה ולהפוך את זה לסדרה זה פשוט פשע

דווח על תגובה לא ראויה
15.12.2019

2. מחילה מכבודכם אבל (מישהו)

אתם לא נורמלים, אתם אתר שמתיימר להיות אתר של דתיים, איך אתם מפרסמים סדרה שהיא חילונית למהדרין שיש בה קטעים של חוסר צניעות ברמה גבוהה מאוד, ועוד שברור שהדמויות הנשואות והזוגיות שמוצגת בה מגולמים על ידי שחקנים שאסורים בכל המגעים האלה והפריצות הזאת, אני מצטער אבל זיעזעתם אותי עכשיו. אני לא מדבר בתור צדיק ואפילו לא בתור אדם שמתיימר להציג את עצמו כדתי, אבל אתם מתיימרים להיות אתר דתי אז שימו לב למה אתם נותנים יד ומה אתם מפרסמים בדיוק.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המועצה הדתית בירושלים צילום: פלאש 90

"ייצוג הולם לנשים משפר את שירותי הדת"

קרא עוד