סגור

הייתם משלמים 110 מיליון דולר על ציור?

עולם האומנות בתדהמה, עם היוודע על מכירתו של הציור המפורסם Meules של הצייר הצרפתי קלוד מונה, בסכום של 110 מיליון דולר. המכירה ארכה שמונה דקות, והקונה המאושר נותר אלמוני

חדשות כיפה
יא באייר התשעט
,
16 במאי, 2019 13:43
Meules monet בגרסה מושלגת

Meules monet בגרסה מושלגתצילום: shutterstock

בבית המכירות "סותביס" בניו-יורק, לא העלו על דעתם, כי הציור שהעריכו בסכום של 55 מיליון דולר, יכפיל את עצמו ויאמיר עד לסכום המדהים של 110 מיליון דולרים. מדובר באחד מהסכומים הגבוהים ביותר עד כה אשר שולמו עבור ציור במכירה פומבית.

ציור השמן, אשר שמו Meules ומציג שתי ערימות חיטה אסופות בשדה בזמן שקיעת החמה, נמכר בעבר על ידי קלוד מונה למשפחה מהמעמד הגבוה, בעבור סכום שאינו ידוע, משם התגלגל בשנת 1986 לידי רוכש אלמוני אשר שילם עבורו 2.53 מיליון דולר, עד שהגיע לבית המכירות ונמכר כאמור בסכום האסטרונומי. המכירה ארכה כשמונה דקות, והרוכש אינו ידוע.

 

 

16.05.2019

1. אולי (אני)

אם הייתי מיליארדרית ואיזה ציור או אפליקציה אומנותית היתה מדברת אלי אז כן למה לא. הנה למשל יש לי כבר הרבה זמן ציור יפהפה פניני של גוסטב דורה התנכי על שולחן העבודה האינטרנטי תמיד שאני ניכנסת רואה אותה ונהנית בתענוג .אברהם ושלושה מלאכים ניפלא מענג כמה אני נהנית מציורי התנך מדי פעם אני משנה ושמה ציור תנכי אחר מיזה או מהשני. כל כך נהנית מהציורים האלה תענוג אושר ניפלא רוממות כפית. אין על העולם הזה הוא יכול לדמע לרגש להכאיב לצער בציור או יצירה . יכול לעשות לך את היום. איך אומרים תמונה שווה אלף מילים ומסר אומנותי שווה היסטוריה במיוחד התנכי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: פלאש 90

פרשת הצוללות: גנץ קורא להקמת ועדת חקירה שקד וסער מתנגדים

קרא עוד