בחג השבועות הקרוב - תלבשי לבן

לקראת שבועות, הצבע הלבן הופך נוכח בכל דבר, ובייחוד בפריטי הלבוש, זמן נהדר ללמוד כיצד נכון לשלב אותו בסטיילינג האישי בחיי היום יום ובחג בפרט. חגית רז בן ישי מסבירה

חדשות כיפה מלי גרין 19/05/20 17:24 כה באייר התשפ

בחג השבועות הקרוב - תלבשי לבן
צילום: shutterstock

חג השבועות מביא איתו את הצבע הלבן לחיינו, הן במאכלים ובגבינות, והן בביגוד שאנחנו אוהבות ללבוש. חגית רז בן ישי - הלא היא ד"ר מטפחת ובכלל, לסטיילינג מכף רגל ועד ראש, שמחה לספר לנו על יתרונות הצבע הלבן, וגם מעניקה לנו טיפים חשובים במיוחד לכל מי שתוהה ושואלת, איך לשלב וליהנות מהלובן, מבלי לחשוש מקלישאות.

"יש אמירה מוטעית שלבן הוא משמין ושחור הוא מרזה", היא מסבירה, ומדגישה שאכן מדובר בקלישאה, "ועדיין כשלובשים גזרה מדויקת עם קווי אורך, הלבן מאיר מאוד את הלוק ולמרבה ההפתעה הוא כן יטשטש ויחמיא מאד. גם חולצה לבנה עם שרוולים נפוחים היא טרנד חזק שקיים שנתיים וכאן כדי להישאר גם בקיץ הקרוב". 

גולברי

גולבריצילום: ניר יפה

 

"טישרט בצבע לבן יעניק מראה לא מתאמץ וקליל, אפילו אם נשלב איתו חצאית סופר אלגנטית. וכמובן, מומלץ לשדך תכשיטים מוזהבים לפריטי לבוש לבנים, אשר ייצרו מראה יוקרתי ואלגנטי. באשר לשמלות, וכל שמלה לבנה יכולה להוות בסיס ללוק מהמם, עם פריטים משלימים במגוון צבעים או פשוט להוסיף שרשרת דומיננטית.
 
היופי בצבע הלבן, שהוא מסמל תמימות, טוהר, ענווה, וקדושה , ולא בכדי נשים המעבירות סדנאות רוחניות או מאמנות ומנטוריות למיניהן בוחרות ללבוש אותו ולהעביר מסר חיובי דרכו. שבועות זה החג של כולנו, להצטרף לאותה הרגשה רוחנית וקסומה".

גולברי

גולבריצילום: ניר יפה

ווישוז

ווישוזצילום: עמירם בן ישי

צילום: המשביר