אהרן רזאל בשיר חדש לכבוד קיץ - "עולו"

מילות השיר הקדושות "עולו בנים קדישין", מתוך הזוהר הקדוש שחיבר רבי שמעון בר יוחאי, בדברים שאמר לתלמידיו. וצירפנו גם תווים

חדשות כיפה 21/05/20 10:23 כז באייר התשפ

אהרן רזאל בשיר חדש לכבוד קיץ  - "עולו"
צילום: יחצ

אז איך נולד השיר? "זה קרה בעליה למירון, לפני שנה בל"ג בעומר", מספר רזאל, "פתחתי ספרון קטן שחילק אחד החסידים בדוכן להפצת הזֹהר, בשם 'תורתו מגן לנו' עם פירוש בעל 'המתוק מדבש'. התחלתי קורא בו קצת. אין מקרה בעולם, הדף שנפתח כלל קטע קצר עם מילים מיוחדות אלו: 'כשבאו תלמידיו של רבי שמעון, ראה על פניהם שהם עוסקים באהבת ה' לעם ישראל, מיד אמר: בואו בנים קדושים".

 

 

רזאל נשבה מיד במילים הקסומות, "הייתי חייב להלחין את המילים! אפשר לומר ששמעתי את רבי שמעון מזמין בניגון את כולם להילולא הגדולה! בואו בנים קדושים, בואו בנים האוהבים למלך, בואו אהובים שלי! והמשפט המסיים: בואו בנים האוהבים זה לזה! וואו! הרי זה בדיוק עיצומם של עבודת הימים  האלה, הימים בהם אנחנו זוכרים ואבלים על תלמידי ר' עקיבא שלא נהגו  כבוד זה לזה...". ואכן התבוננות במילים מוכיחה כמה חסד, אהבת ה' ואהבת ישראל יש במילים אלו"

השיר המקפיץ מוכן כבר לחתונות ולשמחות שעוד נכונו לכולנו בע"ה בקיץ הקרוב. רזאל מצרף את תווי הלהיט הבטוח ומשוכנע כי השיר והאנרגיות הרוחניות הגדולות שספוגות בו, ישמח רבים השנה. "הלוואי שנזכה להרבות אהבה ואחווה בעם ישראל ולעשות נחת רוח לפני אבינו שבשמיים" הוא מסכם.


להורדת הקובץ

 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר