סגור

קחו לכם פסק זמן והאזינו לשרה שפילמן עם TIME

בימים בהם הלחץ האישי, הציבורי והעולמי בשיאו, שרה שפילמן משחררת סינגל עם מסר להורים, לאנשי ונשות קריירה, ולכל אחת ואחד שמתנהלים בדחק ובלחץ של זמן

חדשות כיפה
ה בניסן התשפ
,
30 במרץ, 2020 12:28
שרה שפילמן

שרה שפילמןצילום: שרה שפילמן - יחצ

שרה שפילמן (44) היא זמרת, יוצרת, בעלת תואר שני בפיתוח קול ואם ל-6 ילדים. שורשיה המוזיקליים נעוצים עמוק במשפחה של זמרים, חזנים ויוצרים מוכשרים. היא גדלה בשכונה יהודית בלונדון למשפחה מסורתית שהמוזיקה היא חלק בלתי נפרד ממנה. כילדה, ספגה את יסודות המוזיקה הקלאסית בשילוב השראות מעולם הפופ של שנות ה80.

 

שפילמן מתארת מציאות שהביאה אותה להתנהלות תחרותית, גם מול יעדי קריירה ומשפחה שהציבה בעבר לעצמה ושאפה לעמוד בהם בדקדקנות. "כשהתיישבתי לכתוב את TIME, צפו ועלו כל ביטויי הלחץ שספגתי בילדותי, מצד המרצים למוזיקה כמו גם מסרים של שאיפה לשלמות ודרישה למצוינות, עבודה בלתי פוסקת בדרך לתוצאה, ותחושת המירוץ להגשמת כל המטרות בזמן שתוכנן להן ועוד ועוד", היא מספרת. 

בעודה יושבת לכתוב את השיר, הוסט נייר הכתיבה בטעות וחשף תחתיו עלון שבת של תנועת חב"ד. על השער התנוסס שעון עם הפניה לסיפור 'שעונו של החוזה מלובלין'. "הבנתי שלא במקרה נתקלתי בסיפור הזה, שעון הקסם של החוזה מלובלין סימן בתקתוקו את שארית הזמן שנותר לגאולה, ובכך מקרב את הגאולה". וכך, קיבל TIME תפנית חיובית להגדרה מחדש של הזמן כמקרב טוב, כסמל לתקווה וראיה חיובית וכטריק מווסת לחץ בדרך להגשמת יעדים.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יוותר על החרדים בשלב הראשון? נתניהו עם דרעי וליצמן צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

נדוניה לדרעי: סמכויות התכנון והבניה עוברות ממשרד האוצר למשרד הפנים

קרא עוד