האזינו: אביתר בנאי בשיר חדש מתהילים

הזמר והיוצא המוכשר מוציא הבוקר (ב') סינגל חדש בשם "מזמור לדוד" מתוך הפרויקט המשותף שלו עם תמיר מוסקט, לאחר השיר הוקדם שהוציאו יחד "רחמים" שזכה להצלחה גדולה

חדשות כיפה 09/09/19 09:27 ט באלול התשעט

האזינו: אביתר בנאי בשיר חדש מתהילים
אביתר בנאי, צילום: צילום מסך פייסבוק

הבוקר (ב') משחרר הזמר והיוצר אביתר בנאי שיר חדש מתוך הפרויקט המשותף שלו עם תמיר מוסקט, "מזמור לדוד", המילים מספר התהילים הלחן שלו והעיבוד של בנאי יחד עם מוסקט. זהו סינגל שני של השניים יחד לאחר ההצלחה של השיר הקודם "רחמים" הם ממשיכים בפרויקט משותף ומבשלים לנו שירים נוספים.  

"ספר תהילים הוא ספר השירה הגדול ביותר בעולם. מזמור כ"ג, הוא אולי המוכר ביותר. אין נמלט שלא ימצא בו מחסה, או כאב שלא ימצא בו רפואה. דוד המלך הוא האבא של הנמלטים, של המבקשים אמונה, של הזועקים למגע. המזמור נע מחוויה עשירה ורעננה עם היופי והעונג, למפגש עם תהום הנפש, התנועה הזו הייתה מנת חלקו של דוד הלוחם והמשורר והיא מנת חלקו של כל המבקשים לגדול ולהתקרב." אומר בנאי. "אין זמן מתאים יותר עבורי להוציא את השיר הזה כמו בימיי אלול והשנה המתחדשת עלינו לטובה."
 

המילים האלו מתוך פרק כ"ג בתהילים הולחנו בעשרות לחנים שונים, אבל לאביתר כמו לאביתר יש את הקסם שלו בשירה והוא מכניס לתוכן אותו ואת החידוש שלו. 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר