החדש של חנן בן ארי "שבורי לב", והסיפור המרגש מאחוריו | האזינו

הזמר חנן בן ארי מפרסם סינגל חדש - שבורי לב - ומשתף בסיפור שמאחורי השיר, שמחכה שלוש שנים לצאת לעולם | צפו בסינגל

חדשות כיפה 20/08/20 09:22 ל באב התשפ

החדש של חנן בן ארי "שבורי לב", והסיפור המרגש מאחוריו | האזינו
חנן בן ארי, צילום: גיא כושי ויריב פיין

שיר חדש לחנן בן ארי - שבורי לב:

"שלוש שנים השיר הזה מחכה לצאת לעולם", סיפר בן ארי בחשבון הפייסבוק שלו. "אני מקשיב לו באולפן, מנגן אותו עם חברים מסביב למדורה, הוא תמיד מרגש אותי. אבל איכשהו בכל פעם מגיע שיר אחר ודוחק אותו חזרה למגירה.

"בתקופה האחרונה הוא פשוט לא עוזב אותי. אני שר אותו רגע לפני שאני נשבר. כשאין לי מושג איך לחנך את הילדים שלי. איך לא להתפוצץ. אני צועק אותו בשלוש בלילה, על כביש החוף, כשכבר לא מסוגל להמשיך להאזין לשידור החוזר של זהבי עצבני. זה כואב לי בעצמות לשמוע אותנו נלחמים זה בזה. אנחנו כל כך הרבה יותר יפים מזה.

"אני שר אותו במחלקות הכי עצובות של בתי החולים, שם באמת אין ימין ושמאל. רק שבורי לב. אני יוצא משם עם הגיטרה אחרי חצי שעה ופשוט מת לחיות. פעם שרתי אותו לאמא של חבר, שבוע לפני שהיא הלכה וכשסיימתי היא אמרה לי, יש הרבה כאב ועצב בעולם הזה, אבל יש כל כך הרבה יותר טוב... תגיד תודה על הטוב!"

חנן בן ארי בהופעה

חנן בן ארי בהופעהצילום: פלאש 90


"אני שר אותו כשאני מתגעגע להשם. בשנה האחרונה אני הולך ומתקרב אליו. צעדים קטנים, אבל אמיתיים מאי פעם. אני מרגיש אותו חזק וקרוב. בתוכי, לצידי ומעליי. וזה מדהים, כמה שאני מתקרב הגעגוע לחיבוק רק גדל. אני כל כך רוצה להיות בשמחה, לא לזייף, לא לשקר, לא לוותר לעצמי, לא להתייאש. ולפעמים זה פשוט מרגיש בלתי אפשרי. אבא תעזור לי.

"ואולי אני שר אותו כי א-ל-ו-ל דופק לי בדלת. ואיך בא לי שהוא יכנס כבר ויביא איתו אנרגיות טובות של רחמים וסליחות ופיוס. שתכלה השנה ההזויה הזו וקללותיה ותחל שנה טובה וברכותיה. כי חלאס אבא, נשברנו.

"שלוש שנים השיר הזה מחכה לצאת לעולם, עכשיו הוא שלכם".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר