נועם בנאי מביא את המשפחה לקדמת הבמה | ביקורת הופעה

בנו של מאיר בנאי השיק אלבום שלישי בהופעה שהרגעים החזקים בה היו המינוריים. בשיריו מצליח נועם להעביר את חוויית החיים היומיומית בתוככי ביתו אל הבמה. לצד אביתר, דודו, הוא פרח והצליח לזקק את המהות של המשפחה | ביקורת הופעה

אביחי ישראל, חדשות כיפה 07/04/22 20:28 ו בניסן התשפב

נועם בנאי מביא את המשפחה לקדמת הבמה | ביקורת הופעה
עמדי ובנאי. אחים, צילום: רעי נורדן

הקהל שהתקבץ בערב הקיצי של תחילת האביב בזאפה הרצליה בא לשמוע את נועם בנאי משיק אלבום שלישי. זהו נתון מפתיע למדי בקריירה של בנאי, בן 30, הבן של וכבר אבא של. ניכרה על פניו של בנאי ההתרגשות. הוא סיפר סיפור בין השירים, כשכל מושאי הסיפור נמצאים בקהל (רב, אישה, דוד) ונדמה כי ההופעה כולה עמדה בסימן משפחתי.

בנאי יודע להעביר בבהירות את חוויית החיים היומיומית בתוככי ביתו אל הבמה

האלבום החדש של בנאי, "אף פעם לא לבד", הוא בעצם שישה שירים רצופים באופטימיות החיננית של הבנאי הצעיר. הרגעים החזקים בהופעה היו כשהאורחים עלו והלהקה פינתה את מקומה לשירה בגרסה מינורית. בנאי מתגלה אז בשיא צלילות קולו ושואב ביטחון מהאורח. ניכר כי הוא יוצר רגיש שיודע להעביר בבהירות את חווית החיים היומיומית בתוככי ביתו אל הבמה.

מזקקים את משפחת בנאי

בהופעה התארחו עידן עמדי ואביתר בנאי. נועם הציג את אביתר בתור "אביתר בנאי", ומיד הודה כי זה היה מוזר לו. כשאביתר ירד הוא כבר קרא לו "אביה". את עידן עמדי הוא כינה "אח גדול", ועמדי מצידו החזיר לו וסיפר כי הוא הוחמא כשאמרו עליו שהוא "משפחת בנאי לעניים".

בנאי ובנאי. מזקקים את המשפחתיות

בנאי ובנאי. מזקקים את המשפחתיות צילום: רעי נורדן

נועם, יחד עם דודו אביתר הביאו לבמה את תמצית הסוד הכמוס של משפחת בנאי, מתוך דיבורי הלב והעיניים בין השניים היה אפשר לשמוע את השמחה הפנימית שצמאה לעוד יצירה כנה ופשוטה. היה יפה לראות את אביתר בצניעות אופיינית משאיר את אור הזרקורים לאחיינו.

אמנם זהו אלבומו השלישי של בנאי, אך אין ספק שהוא עוד בתחילת הדרך. מחכה לו עוד דרך נפלאה, דרך שבה הוא שר לאביו, יש לי סיכוי.

נועם בנאי // מופע השקת אלבום, זאפה הרצליה // 5.4.22

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר