סגור

צפו: האנשים מאחורי התקשורת החרדית נחשפים

הסדרה התיעודית "נייעס" מציגה לראשונה, את מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם התקשורת החרדית. צפו בפרק בו נאלצים העיתונאים להכריע, האם הם יותר חרדים או יותר עיתונאים?

חדשות כיפה
כה באייר התשפ
,
19 במאי, 2020 12:54
שלומי כהן

שלומי כהןצילום: כאן

בעוד עולם התקשורת החילוני מבכה את מותה של המהדורה המודפסת, ומספיד את היעלמותו של העיתון ממדפי החנויות. בעולם החרדי ה"פרינט" ממשיך לחיות ולבעוט, וסביבו פועמת תעשייה שלמה. כיום, במגזר החרדי יוצאים לאור ארבעה עיתונים יומיים ועוד עשרות שבועונים וירחונים. יש בו שתי רשתות מקומונים, שתי תחנות רדיו פרטיות ותחנת רדיו אחת ציבורית, כמה אתרי אינטרנט מובילים ועוד עשרות גופי תקשורת קטנים יותר בעברית ובאנגלית.

הסדרה הדוקומנטרית "נַייֵעס" ("חדשות" ביידיש) המשודרת בכאן 11, מגוללת את סיפורה של התקשורת החרדית, ומביאה בפעם הראשונה את אחורי הקלעים שלה אל קדמת הבמה. הסדרה חושפת עולם שלם שאינו חשוף לעיני רוב הציבור הישראלי, ובו פועלים העורכים, הכתבים, השדרנים והצלמים בתוך מערכת חוקים נוקשה, המבוססת על ההלכה היהודית שתפקידה לשמר את ערכיה ואחדותה של הקבוצה החרדית.

צפו בפרק החמישי, בו נאלצים העיתונאים להכריע, האם הם יותר חרדים או יותר עיתונאים?

19.05.2020

1. הם נהיים מזרוחניקים (t)

בתור חרדי זה בושה וחרפה - הם לא חרדים , הם מביישים את הציבור החרדי, אל תראו בהם חרדים !!!

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

2. שוכחים פרט חשוב (יהודה המכבי)

לא מדברים על העובדה שידיעות אחרונות/ YNET מחזיק בחצי ממניות האתר כיכר השבת מה שאומר שגם העיתונות החרדית נשלטת על ידי המדיה המיינסטרים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

נתניהו הבטיח: "נפתח את עולם התרבות בקרוב"

קרא עוד