סגור

צפו: יובל כרמי , מוכר הפלאפל שאיבד את פרנסתו בגלל הקורונה, מדבר

בישראל נחשפו לסיפורו קורע לב של בעל דוכן פלאפל שאיבד את כל הכנסותיו בשל ההחמרות הקשות של משרד הבריאות. בצמרת הפוליטית הזדהו עם כאבו כרמי וקראו לשיקום מהיר של המשק בישראל

חדשות כיפה
כה בניסן התשפ
,
19 באפריל, 2020 21:12
פלאפל

פלאפלצילום: שאטרסטוק

במהלך היום (א') הופץ סיפורו הקשה וקורע הלב של יובל כרמי, בעל דוכן פלאפל שבשל הנחיות משרד הבריאות נאסר עליו לפתוח את הדוכן שלו והוא איבד את פרנסתו. דבריו הגיעו לתודעה בעקבות תכנית בערוץ 13, בה סיפר בבכי על מר גורלו ואפילו את המנחה נשברה ובכתה יחד אתו. כרמי שנותר ללא פרוטה על מנת לפרנס את משפחתו ביקש לפתוח את הדוכן, אך שוטרים הגיעו ואיימו כי יסגרו לו את העסק, "אין איך לחיות" אמר בבכי.

אל סיפורו הקשה נחשפו גם בכירים במערכת הפוליטית שמיהרו להזדהות עם כאבו של כרמי ויצאו בקריאה לשיפור מצב המשק, בדגש על העובדים העצמאים. יו"ר הכנסת בני גנץ הגיב על סיפורו כרמי דרך רמיזה כנגד נתניהו: ''דבריו קורעי הלב הם אות אזהרה למנהיגים - לא לבזבוז מיליארדי שקלים במערכת בחירות רביעית''. 

גם ח"כ ניר ברקת מהליכוד, שכבר תקף מוקדם יותר את מדיניות משרד האוצר התייחס לסיפור ואמר: "'שר האוצר תתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי. הזעקה של יובל, הבעלים של פלאפל כרמי באשדוד, שוברת את הלב: 'בידיים האלו נתתי אוכל לילדים שלי. עד מתי אוכל להמשיך ככה?' הפתרון היחיד הוא בסיוע ישיר ומיידי ובמתן ״מענק הַנְּשָׁמָה״ לחשבון הבנק לכל העצמאים ובעלי העסקים שזקוקים לכך''.

ח''כ איילת שקד התייחסה גם היא:''כרמי רוצה להתפרנס בכבוד לא לקבל קצבאות. הממשלה צריכה לאפשר לאנשים לאסוף משלוחים, לפתוח מספרות וחנויות בגדים תחת הנחיות של משרד הבריאות. זה יאפשר לרבבות אנשים לקבל את פרנסתם וכבודם בחזרה''.

19.04.2020

1. כל החכי"ם שהוזכרו לעיל לא חסר להם כסף, במיוחד ששנה וחצי לא עושים כולם !!!!! חזירים. (אבי)

במקום לקשקש תנו לבן אדם מכיסכם כמה עשרות אלפי שקלים

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

2. הממשלה גנבה לו את הכסף והביאה אותו לחרדים (דוד חמו)

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

3. הממשלה גנבה לו את הכסף והביאה אותו לחרדים (דוד חמו)

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2020

4. קילקל לעצמאיים (אילן)

האדם הזה עשיר נקודה. יש לו בית פרטי ומלא נכסים והכל מהפלאפל (בדוק).

יש עצמאיים שאין להם באמת אין להם והוא עשה נזק עצום כי יודעים מה לו יש וחבל שכך.

שנוגה ניר נאמן תחפש כאלה עצמאיים שבאמת אין להם ושלא יעבדו עליה.

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2020

5. כרמי (ש)

איזה אבא חסר בושה וחסר כבוד מכרת את המשפחה שלך עבור מספר שקלים שהעביר לך המיליונר אלברין-הפכת להיות הליצן והכלי שלו-בושה בטוח שמהשפחה שלך מתביישת בכך-חסר כבוד עצמי.

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

6. למה לנו להתנהג ולחשוב ככה? (אחת שקראה את התגובות והייתה המומה)

השנאה לחרדים זה כבר הגיע לגועל נפש מה הקשר שהממשלה גנבה לו את הכסף ונתנה לחרדים, אני לא חרדית אך איני כלות על ההתנהגות והשנאה הלא מובנת מה הם עשו לכם,איפה הערכים שהתחנכנו ע"ג?!? אהבת הבריות?עיני רואה וכלות.... חבל לנו ולנשמה שלנו לשנאות ככה מגזר שלם שקרוב לאלוקים.... אנחנו הרי רוצים להיות אנשים טובים יותר?!!!!! וכל אחד שרואה את הסרטון של בעל הפלאפל רואה שלא מדובר בשחקן או בשקרן אז די בואו ונאהב את כולם ונהיה מאוחדים ........ רק ככה ננצח את הקורנה!!!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
24.04.2020

7. סתם בכיין (מאיר)

מרחמים על מוכר הפלאפל ביום יום כימעת חצי מההכנסה לא מדווחת וכול השחור עובר אחיו בלי לבדוק היתי אומר שהבחור לא מת ללחם המצב שלו הרבה יותר טוב

דווח על תגובה לא ראויה
25.04.2020

8. הוא מליונר, והבן שלו נוסע על רכב יוקרה (הרופא)

תתבייש !!!

דווח על תגובה לא ראויה
26.04.2020

9. עשה נזק לנזקקים האמיתיים (מרגישה מטומטמת)

מרגישה מטומטמת! ראיתי עכשיו את הסרטון עם רכב היוקרה של הבן שעובד איתו ואת התמונות מהטיולים בחו"ל והוילה המפוארת בישוב היוקרתי.
העיקר שריחמתי עליו כל כך.
נורא. זה הורג את החמלה כלפי אנשים שכן צריכים, כי כולנו לומדים לפקפק.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: מאת Avi1111 dr. avishai teicher - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54806970

בגבעת שמואל לא מחכים: טפסי הרישום למוסדות חינוך כבר הוחלפו להורה 1 ו-2

קרא עוד