משה פייגלין חשב שהמצלמות כבו - מה שהוציא מהנעל הדהים את אברי ושרקי

צמד מגישי תוכנית הלילה חשפו קטע מסוף תוכנית יום האתמול, בו לאחר שתם השידור קלטו המצלמות את המחווה של פייגלין למשפחות החטופים. פייגלין עצמו כתב בהמשך: "חשבתי שכבו המצלמות והראיתי לאחותה של החטופה את דרכי לזכור את החטופים בכל צעד"

חדשות כיפה חדשות כיפה 18/06/24 08:33 יב בסיון התשפד

משה פייגלין חשב שהמצלמות כבו - מה שהוציא מהנעל הדהים את אברי ושרקי
מתוך התוכנית, צילום: צילום מסך, ערוץ 12.

משה פייגלין עורר סערה לפני מספר ימים כאשר ציטט דבריו של אדולף היטלר בשידור, אלא שצמד מגישי ערוץ 12, יאיר שרקי ואברי גלעד ביקשו במהלך שידור תוכניתם להראות רגע אחר מהתוכנית שנקלט בעדשות המצלמה דווקא לאחר שהתוכנית הסתיימה.

המצלמות כובו, פייגלין שלף את הנעל

באותו רגע שנקלט בעדשות המצלמה, נראה פייגלין כשהוא מראה לאחות חטופה שישבה באולפן כי יש לו בנעל אבן חצץ שהולכת איתו לכל מקום על מנת להזכיר לו את החטופים. המחווה המרגשת הדהימה את צמד המגישים שבחרו יום אחרי, להציג את הקטע בשידור.

יפרוש? | יו"ר זהות, משה פייגלין

פייגלין, אבן בנעל. צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

פייגלין עצמו כתב על האירוע בעמו ה-X שלו: "את האופן שבו אני מזכיר לעצמי כל הזמן את החטופים, תכננתי לשמור לעצמי. אבל הדיון באולפן של אברי ושרקי, הטריף אותי. כאילו למי שחפץ חיים לכל עם ישראל - כאילו למי שרוצה לנצח, לא אכפת מהחטופים" אמר.

"חשבתי שכבו המצלמות"

"אז אחרי שפרקו מעלינו את המקרופונים, וחשבתי שכבו המצלמות, לא יכולתי להתאפק והראיתי לאחותה של החטופה את דרכי לזכור את החטופים בכל צעד" הסביר פייגלין. הוא מסיים וכותב: "כולנו נמצאים יחד באותה סירת מציאות. הגיע הזמן שנדבר ונקשיב באמת אחד לשני".