"עוד ניפגש" חודש לפני החתונה השידוך התפרק | הצצה

הסדרה החדשה של כאן 11 מביאה את סיפורן של מערכות יחסים מורכבות, בין יוצאים בשאלה ובני משפחתם החרדים, עמם נוצר נתק בעקבות עזיבת הדת. הפעם, רות מספרת על הרגע כשנותק הקשר מהבת שלה

שמחה ברנס, חדשות כיפה 28/03/22 13:26 כה באדר ב'

חודש לפני החתונה השידוך התפרק | הצצה
באדיבות כאן 11, צילום: רות בריכטא

העונה השנייה של הדוקו-ריאליטי, "עוד ניפגש", עלתה לאחרונה לשידור בתאגיד השידור הציבורי, והערב (ב'), יעלה הפרק הרביעי בכאן 11, ובו מורכבות היחסים בין יוצאים בשאלה לבני משפחתם החרדים, שנאלצים להתמודד עם הקושי שנולד כשילדם בוחר במציאות חדשה וזרה. 

בהצצה- מוריה וג׳ודי, רות ודסי, בת שבע ומירב, גל והודיה, יהודה ונחום, מתחילים במסע הפיוס לעבר הצד המתנגד. האם יש להם סיכוי להבין את הצד השני? רות מספרת על הרגע כשנותק הקשר מהבת שלה. "היא עשתה דברים שלא מתאימים לדת, לבשה בגדים מוזנחים בעליל. צמודים, בלי טעם ובלי ריח". עוד היא מספרת על השידוך שהגיע בגיל 18. "הציעו שידוך וחני הייתה מעוניינת, אבל עלינו על מוקש. חני סוגרת וורט עם הבחור, חודש לפני החתונה, חני כבר עם שמלת כלה ואז השידוך מתפרק". 

כזכור, בסדרה מובא סיפורן של מערכות יחסים מורכבות, בין יוצאים בשאלה ובני משפחתם החרדים, עמם נוצר נתק בעקבות עזיבת הדת. כיצד מקבל הצד החרדי את היציאה בשאלה של בן משפחה קרוב? והאם אפשר לנסות לבנות גשר ולהציל את הקשר המשפחתי שנותק?

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר