עמית סגל "בכוננות ספיגה" לקראת חזרת הדמות שלו לארץ נהדרת

דמותו של הפרשן הפוליטי הבכיר של חברת החדשות חוזרת לככב בתכנית הסאטירה | לפני כחצי שנה כתב סגל נגד ארץ נהדרת: "המטרה שלהם בחיים חוץ מלהצחיק ולעשות רייטינג היא לנסות ולהגחיך כל דבר ימני"

חדשות כיפה 08/12/21 17:46 ד בטבת התשפב

עמית סגל "בכוננות ספיגה" לקראת חזרת הדמות שלו לארץ נהדרת
הדמות חוזרת לארץ נהדרת, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

עמית סגל, הפרשן הפוליטי הבכיר של "חברת החדשות", פרסם הערב (ד') תמונה בה נראית דמותו מארץ נהדרת: "בכוננות ספיגה", צייץ סגל. תכנית הסאטירה "ארץ נהדרת" תשודר הערב, ונראה כי רועי בר נתן חוזר לשחק את דמותו של סגל. בעבר אמר בר נתן לסגל במהלך ראיון בגל"צ: "כל פעם שהופעת בטלוויזיה רצתי להקליט בניסיון ללכוד כמה ניואנסים שלך". 

נזכיר כי לפני כחצי שנה סגל לא אהב את החיקוי האחרון שלו בארץ נהדרת. זמן קצר לאחר השבעת הממשלה ה-36, העיתונאי הודה כי טעה בהערכותיו המוקדמות, ובכך שלא חזה את הקמת הממשלה על ידי נפתלי בנט. סגל תקף את יוצרי תכנית הסאטירה מכיוון שדלעתו הושם ללעג בשל הערכותיו המוטעות.

"מולי שגב שהוא איש מאוד מוכשר ודוד ליפשיץ שהוא הכותב הראשי הם אנשי שמאל רדיקליים וזאת זכותם הלגיטימית והם משתמשים בתכנית שלהם כדי להנחיל את סדר היום שלהם", אמר סגל בגלי צה"ל, "מולי שגב ודוד ליפשיץ המטרה שלהם בחיים חוץ מלהצחיק ולעשות רייטינג היא לנסות ולהגחיך כל דבר ימני. למה זה משעשע אותי? כי שגב ואחרים דאגו להשמיע את ביקורתם במהלך שנים על למה אני משמיע את דעותיי במהלך שידור".

מולי שגב

מולי שגב צילום: פלאש 90

"סאטירה היא רק מימין, כשכן מותחים ביקורת משמאל זה רק 'למה הם רופסים' או, 'למה הם לא עומדים על שלהם',  הימנים הם צמאי דם, פאשיסטיים ונלעגים. אני מקבל את זה באהבה, כי כולנו עושים טעויות וזה בסדר גמור וצריך ללמוד מזה שיעור בצניעות, אבל בעיקר כי אני רואה את זה כחלק ממאבק יותר גדול, ובמאבק הזה אין לי שום כוונה להפסיק להביע את עמדותיי, שבארץ נהדרת לא מתים עליהן". 

למחרת הביקורת, הגיב מולי שגב לדבריו של סגל: "לעיונכם המערכון שהוביל לטנטרום", כתב שגב וצירף את המערכון המדובר. "לא תמצאו בו מילים כמו ״ימני״ ו״שופר״. כן תמצאו בו ביקורת על עיתונאית שנוטה שמאלה, ופרשן שלא מסוגל להתמודד עם טעות וחושב שאנחנו עובדים אצלו".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר