עמית סגל נגד 'ארץ נהדרת': "שמאלנים רדיקלים, מנסים להגחיך כל דבר ימני"

בעקבות המערכון האחרון של תכנית הסאטירה, במוקדה עמד הפרשן הפוליטי הבכיר וההערכותיו המוטעות בנוגע להקמת הממשלה, תקף סגל את יוצרי התכנית ואמר: "אין לי שום כוונה להפסיק להביע את עמדותיי, שבארץ נהדרת לא מתים עליהן"

חדשות כיפה 15/06/21 22:52 ה בתמוז התשפא

עמית סגל נגד 'ארץ נהדרת': "שמאלנים רדיקלים, מנסים להגחיך כל דבר ימני"
דנה וייס ועמית סגל, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

זמן קצר לאחר השבעת הממשלה ה-36, העיתונאי עמית סגל הודה כי טעה בהערכותיו המוקדמות, ובכך שלא חזה את התממשות הממשלה בראשות נפתלי בנט. היום (ג') תקף פרשן חדשות 12 את יוצרי תכנית הסאטירה "ארץ נהדרת", בעקבות המערכון בו סגל הושם ללעג בשל הערכותיו המוטעות.

"מולי שגב שהוא איש מאוד מוכשר ודוד ליפשיץ שהוא הכותב הראשי הם אנשי שמאל רדיקלייים וזאת זכותם הלגיטימית והם משתמשים בתכנית שלהם כדי להנחיל את סדר היום שלהם", אמר סגל בגלי צה"ל, "מולי שגב ודוד ליפשיץ המטרה שלהם בחיים חוץ מלהצחיק ולעשות רייטינג היא לנסות ולהגחיך כל דבר ימני. למה זה משעשע אותי? כי שגב ואחרים דאגו להשמיע את ביקורתם במהלך שנים על למה אני משמיע את דעותיי במהלך שידור".

(החיקוי של עמית סגל)

"סאטירה היא רק מימין, כשכן מותחים ביקורת משמאל זה רק 'למה הם רופסים' או, 'למה הם לא עומדים על שלהם',  הימנים הם צמאי דם, פאשיסטיים ונלעגים. אני מקבל את זה באהבה, כי כולנו עושים טעויות וזה בסדר גמור וצריך ללמוד מזה שיעור בצניעות, אבל בעיקר כי אני רואה את זה כחלק ממאבק יותר גדול, ובמאבק הזה אין לי שום כוונה להפסיק להביע את עמדותיי, שבארץ נהדרת לא מתים עליהן". 

אתמול (ב') הודה סגל בטעותו בנוגע להקמת הממשלה והסביר: "כמו שאמר שלמה ארצי 'הנביאים כבר מתו ואין מי שינבא לי'. על מה נשענה הטעות? חשבתי שיהיו בימינה לפחות שניים שיצביעו נגד ממשלה כזו. בסוף היה אחד. חשבתי על שקד ודוידי, יצא שיקלי, ודוידי שהתפטר".

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר