סגור

צפו: נערי גבעות תקפו את כתב חדשות 12

צוות חדשות 12 תיעדו את העימותים בין נערי הגבעות לפלסטינים במהלך מסיק הזיתים, כשלפתע הנערים החלו ליידות אבנים על צוות החדשות ואחר הנערים תקף באלה את כתב החדשות - אוהד חמו

חדשות כיפה
כה בתשרי התשפא
,
13 באוקטובר, 2020 15:44
העימות בין צוות החדשות לנערי הגבעות

העימות בין צוות החדשות לנערי הגבעותצילום: צילום מסך

צוות חדשות 12 ביקר היום (ג') בכפר בורקה ליד רמאללה, ותיעד את אחד העימותים שהחל לאחר שאחד הפלסטינים במקום דחף מתנחל ממאחז עוז ציון. העימות בין נערי הגבעות לפלסטינים התרחש בעיצומו של עונת מסיק הזיתים הפלסטינית, כשהצעירים ממאחז עוז ציון מנעו מהמוסקים הפלסטינים לעלות למעלה הגבעה.

במהלך העימות החלו הנערים ליידות אבנים על צוות חדשות 12 ואף לתקוף אותו, כאשר לפתע אחד הנערים, רעול פנים, תקף באלה את כתב החדשות - אוהד חמו. לאחר מספר דקות, כוחות צה"ל הגיעו למקום והאירוע הסתיים.

מנגד עו"ד נתי רום, אשר מייצג את את אחד הנערים,  הגיע למשטרת בנימין שם הוגשה תלונת הנער כנגד הפורעים וכנגד צוותי החדשות והצלמים ששהו במקום. בנוסף, דרש עו"ד רום כי כלל החומרים של התקיפה שתועדה יתפסו בידי המשטרה. הנער נפגע מאבנים ומכות בכל חלקי גופו, וכעת הוא מקבל טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק בירושלים.

צילום: ללא

עו"ד רום מסר "מספר ערבים ואנרכיטסים הגיעו בחסות מסיק, התקרבו לקטין כבן 17, הכו אותו, חטפו אותו מספר מטרים לכיוון הכפר, הכו אותו מספר רב של אנשים, אנחנו דורשים ממשטרת ישראל לעצור את החשודים, לתפוס את סרטי הצילום שצולמו, לאתר את החשודים ולמצות עימם את הדין."

13.10.2020

1. שקר!! שקר!!! (משה)

אני גר ליד פסגות, לכל מי שלא גר באיזור ולא מודע! זה ידוע שבעונת ''המסיק'' הערבים עולים ומציקים ליהודים בטענה מסריחה שהם ''רק'' עולים למסוק- שקר גס!!!. היום עברתי ליד אירוע שהערבים עלו והציקו לגבעה מסוימת שאני מכיר שהם לא מהאלה שמציקים לערבים (שנה שעברה הערבים הציתו ושרפו שם הר שלם) ובאמת היה שם הרבה תקשורת- אולי זה קשור. אבל מה שבטוח אל תפלו בפח!!! עונת המסיק היא עונה שהערבים עולים ומציקים לאחינו היהודים!! הגיעה הזמן שהצבא יטפל בזה ביד קשה!!! (רפואה שלמה לכתבים שנפלו בפח השקר של הערבים. הם מעדיפים להאמין לערבים מאשר ליהודים)

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

2. אתר כיפה, אתם עוורים???????? תפסיקו לעזור לתקשורת השמאלנית!!!! בושה!!! (שולמית בוזגלו)

רואים שם באופן ברור שהערבים מרביצים וסוחבים יהודי. מצופה מאתר דתי שיכתבו אחרת: יהודי מותקף ע''י ערבים!!!! מותר ליהודים להגן על עצמם!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

3. אחים יקרים אל תפלו בפח של התקשורת!!!! (יאיר)

מי שגר באיזור פסגות יודע,שבעונת ''המסיק'' הערבים עולים ומציקים ליהודים בטענה מסריחה שהם ''רק'' עולים למסוק- שקר מגעיל!!! התקשורת השמאלנית שכיפה נותנת לה במה- משדרת שקרים!!!!!!!! אחי היקר אל תיפול בפח!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

4. ערבים תוקפים יהודים... (אוריה)

ערבים תוקפים נערים בליבוי התקשורת חבל שהכותרת היא שחמו הותקף יותר נכון לומר נערים יהודיים הותקפו בליבוי של חמו למה אתר כיפה משרת את הערבים במאבק על ארצינו

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

5. שטויות במיץ!!!! (חנה )

אני גרה באיזור ואני מאשר את כל אלה שכתבו שזו העונה שהערבים עולים להציק ולפגוע ביהודים במסווה שהם ''הולכים למסיק'' הגיע הזמן שהצבא יטפל בערבים האלה אחת ולתמיד ויכנס בהם!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

6. אתר כיפה!!! תשנו מיד את הכותרת!!! אתם מבזים את עצמכם!!! (אורן)

תראו מה אנשים כתבו בתגובות!!! הערבים פוגעים ביהודים ואתם משטפים פעולה עם השמאלנים וכותבים את הכותרת השיקרית והבזויה הזאת?????????????????? תתבישו!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

7. נוער הגבעות רעולי פנים. הערבים בפנים גלויות ומצלמה. (מי מתנהג באופן עברייני?)

דווח על תגובה לא ראויה
13.10.2020

8. ערוץ כיפה - פשוט שקרנים ורשעים (גבריאל)

שנו מיד את הכותרת

דווח על תגובה לא ראויה
14.10.2020

9. אם נערי הגבעות היו גרים בפתח תקוה הם היו סתם עבריינים קטנים. מול אוכלוסיה תחת משטר צבאי הם אדוני הארץ. (חיים)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מרב מיכאלי ועמיר פרץ צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

עמיר פרץ נגד מרב מיכאלי: התנצלי או שאתבע אותך

קרא עוד