סגור

באמצע ההופעה: עידן רייכל במחווה מרגשת למרים פרץ

במהלך הופעתו של הזמר עידן רייכל בראשון לציון, כאשר הבין כי הגברת מרים פרץ נוכחת בין עשרות האלפים היושבים בקהל, הפתיע הזמר בגילוי לב אישי ומרגש, הפנה אליה את המצלמות וסיפר את סיפורה האישי.

חדשות כיפה
כג בסיון התשעח
,
06 ביוני, 2018 20:45

צילום: Miriam Alster/FLASH90

במהלך ההופעה אמש (ג') באמפי ראשון לציון, הובא לידיעתו של רייכל, כי הגברת פרץ נוכחת בקהל, מה שהביא אותו לספר לכל הנוכחים כי באחת מהופעותיו בחו"ל, הבחין כי אחד מאנשי הצוות מקפיד לנסוע עם שקית "במבה", המסמלת בעיניו חיבור אישי לארץ ישראל. ומאז, רייכל נוהג לקחת איתו לכל מסעותיו ראיון שערכה הדברת מרים פרץ לאחד העיתונים. לאחר סיפור זה, הפנה הזמר את המצלמות אל גברת פרץ, וסיפר לקהל את סיפורה האישי, תוך גילוי משאלת לב, כי אילו היתה עומדת בראש מוסד הנשיאות, היה זה נכבד בעיניו מאוד, משפט שגרף מחיאות כפיים רמות.

טוען...

פרץ פרסמה תגובה משלה לאירוע המרגש וכתבה: "בכל הופעותיו עידן רייכל - Idan Raichel עוצר ומקדיש חלק באמירת תודה. הוא אומר תודה לפצועי צהל ולמשפחות השכולות שבזכותם אנו חיים במדינה. הענווה של עידן עצומה, ולמרות שכל דקה במופע יקרה, הוא מחליט להקדיש זמן כדי להוקיר תודה ולהגיד שהוא לא שוכח.

הקשר בין משפחתי לעידן נוצר במקרה. יום אחד עידן מתקשר אלי ומספר שהסיפור של אלירז נגע בו והוא שומר את אחת הכתבות. מאז לכל מקום שהוא נוסע בעולם הכתבה נמצאת איתו כדי להזכיר לו את המחיר שנאלצנו לשלם עבור החיים במדינה, הבחירה בחיים והמשעמות של לחיות במדינת ישראל.
עידן מסמל בשבילי את כל מה שטוב ויפה במדינה שלנו. המילים הנוגעות והמרגשות, השיח העדין והלב הגדול. התברכנו ביוצר שהוא קודם כל בן אדם, הזכות היא שלי שזכיתי שאתה מלווה אותי כל כך הרבה שנים".

 

 

08.06.2018

1. מרגש ממש. עידן רייכל בן אדם ענו. ומירים פרץ אשת חיל (אוראל)

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2018

2. עידן רייכל (זיוה)

הייתי בהופעה שלו באותו ערב...הופעה עוצרת נשימה..עידן צנוע ביופיו.מרגש.מנומס.מתורבת.זמר מדהים.אבא נפלא לדעותיו.מצחיק.כובש...הופעה בת 15 נגנים על הבמה.הופעה מכובדת מושקעת מתורבת אין מילים ..אני כבר הייתי ב6 הופעות שלו..וכל אחת מיוחדת במינה.. יישר כוח עידן אתה ראוי לכל הערכה שאפשר....

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2018

3. עידן נשוי לגוי'ה (שוש)

חשוב להפסיק את ההליכה להופעות וההערצה , עידן נשוי לגוי'ה אוסטרית ואין לו בכלל בעי'ה
עם זה רק שתי ילדות גויות ממנה.

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2018

4. כמה את צודקת שוש שילך להופיע באוסטריה (בן)

שיעשה את הפסטיבלים שלו באוסטריה, שבי עמה של אישתו יממנו את חיי המותרות שלה ולא אנחנו.
גם לא שירתה בצבא גם מדברת לא יפה על ישראל וגם חייה פה כמו מליונרית על חשבון הכרטיסים שאנחנו קונים להופעות שלו.שיממנו אותה האוסטרים לא אנחנו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשות הכותל עם ספר התורה צילום: נשות הכותל

נשות הכותל התפללו עם ספר תורה ברחבה

קרא עוד