שאל את הרב

קיטניות - קינואה

צוות ישיבת הר עציון 04/04/07 21:00 טז בניסן התשסז

שאלה

האם קינואה נכללת באיסור קיטניות לפסח ?

(לא מבחינה בוטאנית (לא רלוונטי))

תשובה

שלום וברכה!

נכון שקינואה מבחינה בוטנית איננה קטנית, אך קיבלתי מרבותי שמחשיבים קינואה כקיטניות לכל דבר, בדיוק כמו בוטנים וגרעינים.

חג כשר ושמח,

חיים דב בריסק, צוות ישיבת הר עציון

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר