נידה - דימום בעקבות גלולות

שלום וברכה

ביום רביעי היתי צריכה ללכת למקוה.

אבל ביום שלישי התחיל לי דימום בעקבות שהתחלתי לקחת גלולות מניעה . (ביום החמישי למחזור. ז"א שביום שני התחלתי עם הכדורים וביום רביעי עשיתי הפסק טהרה)

השאלות שלי הם:

1. אם יש מצב להקל בדימום הזה.

2. במידה ואין אפשרות להקל, אני אצטרך שוב לספור 7 ימים נקיים? (אם אני אספור... כבר כמעט יגיע המחזור הבא.)

תודה רבה

ושבת שלום

תוכן התשובה:

בס"ד

שלום וברכה

כדאי לפנות למכון פוע"ה בירושלים 02-651-5050, כדי לבדוק התאמת הכדורים.

שבוע טוב

יהודה הלוי עמיחי

מכון התורה והארץ

התשובה התקבלה מרבני מכון התורה והארץ, שאלות בנושאי מצוות התלויות בארץ
יד באלול התשעט
,
14 בספטמבר, 2019
לקריאה נוספת
עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ גפני בוועידת 'מקור ראשון' צילום: שריה דיאמנט

גפני שולל את הבחירה הישירה: "לא מתאים לנו"

קרא עוד