סגור

התרמה עזר מציון

שלום הרב.

יש עכשיו מבצע התרמה והגרלה של עזר מציון.

האם השתתפות בפעילות הזו נחשב כתרומה על אף שיש סיכוי שנזכה בפרס?

השתתפות בהגרלה לא נחשבת כתרומה מצד המדינה, כלומר אין סעיף 46.

איך ההלכה מתייחסת לזה?

תודה.

תוכן התשובה:

שלום

על כל פנים זו מצווה.

לגבי השאלה האם היא אפשרית ממעשר כספים, אזי הדבר מותר, בהנחה שגם בלי הפרס הייתם תורמים.

כל טוב

התשובה התקבלה מהרב ברוך אפרתי, רב קהילה באפרת ויו"ר רבני 'דרך אמונה'
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020
לקריאה נוספת
עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פרופסור סיגל סדצקי צילום: פלאש 90

פרופסור סיגל סדצקי מתפטרת: "ישראל נעה למקום מסוכן"

קרא עוד