סגור

מחסור חמור בממתק החורפי: החורף כאן אבל אין קרמבו

מחפשים קרמבו לנשנש בימי החורף הקרים? צרכנים מתקשים למצוא קרמבו בחנויות, והקמעונאים מדווחים כי קיים מחסור במוצרי יוניליוור, הסיבות לדברי החברה הן מיעוט ימי ייצור בחגים ושינוי אריזות לקראת רפורמת הסימונים. אנחנו כבר מחכים שהקרמבו ימלא את המדפים

חדשות כיפה
יט בחשון התשפ
,
17 בנובמבר, 2019 11:12
קרמבו

קרמבוצילום: Hadas Parush/Flash90

מוצרים רבים של חברת יוניליוור חסרים במדפי הסופר, מבדיקה שערכו "ממון" ו-ynet מנהלי חנויות וצרכנים מדווחים על מחסור בקרמבו, קורנפלקס תלמה ודגני בוקר שונים וכן מיונז, בייגל בייגל קליק ותחליב רחצה פינוק.  

"קיים חוסר רציני מאוד בקרמבו (של גלידות שטראוס, השייכת ליוניליוור)", אמר גורם באחת הרשתות. "יש הרבה נקודות מכירה ללא קרמבו בכלל. בכל שנה יש מחסור בתחילת העונה, אבל תחילת העונה הייתה בספטמבר ואנחנו בנובמבר". בחברה המתחרה פלדמן, שמשווקת את מנבו, אין מחסור. "אנחנו מוכנים לעונה", מסרו.
 


 

מיוניליוור נמסר בתגובה: "יש שתי סיבות לחוסרים נקודתיים במספר מוצרים. הראשונה היא מיעוט ימי ייצור בחגים. הסיבה השנייה היא עיצוב מחדש של האריזות. בחודשים האחרונים אנחנו מעדכנים את אריזותיהם של מוצרים רבים, בין היתר בעקבות רפורמת הסימון של משרד הבריאות. זה מהלך רחב ומאוד מורכב לוגיסטית. אנו מאמינים שנצליח להדביק את החוסרים בשבועות הקרובים, לגבי קרמבו, כמו כל שנה הביקוש בחורף לקרמבו גבוה מאוד. אנחנו מייצרים במלוא המרץ ומשתדלים לספק את הביקושים".

 

17.11.2019

1. מחדל חמור! על זה צריך וראוי לצאת לבחירות נוספות! הייתי אומר להדיח שלטון אבל כידוע, קשה להדיח ממשלת מעבר... (למען הסר ספק, זו תגובה היתולית)

דווח על תגובה לא ראויה
17.11.2019

2. העלו את מחיר הקרמבו והסירו את העטיפות (אודי)

מנסים כל הזמן לייקר אותו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המהומות  בלוד צילום: מיכל אברהם

מהומות נגד יהודים ברמלה: "כל בית עם דגל ישראל - חטף אבנים"

קרא עוד