סגור

איזה מזל שקייט ומייגן לא למדו סטיילינג מהמלכה

במהלך שישים ושבע שנות המלוכה של המלכה אליזבת, היא סיגלה לעצמה בחירות סטיילינג חריגות שהפכו מזוהות עימה. אז מה קייט ומייגן בחרו ללמוד ממנה? רונית בליי וינגרטן עם התשובה

רונית בליי וינגרטן
טו בסיון התשפ
,
07 ביוני, 2020 9:33

צילום: shutterstock, סטודיו כיפה

המלכה אליזבת ציינה בשבוע שעבר שישים ושבע שנים להכתרתה, שנערכה בשלושה ביוני, 1953. היא שברה את כל שיאי הכהונה למלך בממלכה הבריטית, מאז כינונה לפני אלף שנים, והיא האישה המכהנת בתפקיד ראש מדינה במספר השנים הרב ביותר בהיסטוריה של העולם.

 

 

המלכה אליזבת אינה חובבת אופנה. כבר כשהתכוננה להכתרתה, כצעירה בת עשרים וחמש, היא נעזרה בשירותי הסטיילינג של אמה, המלכה אליזבת האם, ובשירותי המעצב נורמן הרטנל, שעיצב גם את שמלת הכלה שלה. 

 

 

במשך העשורים הרבים בהם היא יושבת על כס המלכות, המלכה בנתה לעצמה מלתחת ענק, הכוללת שמלות יום; שמלות ערב; מעילים; כובעים ופרוות. עבור המלכה, אשר חלק גדול מתפקידה הוא להיראות, הבגדים הם כלי עבודה, ממש כמו מרקרים צבעוניים.

בדומה למרקרים, תפקידם של הבגדים הוא להדגיש אותה ולהבליט אותה בקהל גדול, על אף קומתה הנמוכה. כי מלך צריך להיראות. מתוך העיקרון הזה, היא אינה מתחשבת בטרנדים צבעוניים אופנתיים, ולובשת את הבגדים לפי התאמה לאירוע והעונה. 

https://www.instagram.com/p/B-FzgUWK3jQ/?igshid=2m1b2uh3nzli

 

 

כאשר קייט ומייגן הצטרפו למשפחה, הן אימצו את הצבע, כחלק מהתפקיד. פעמים רבות, הצבע אינו טרנדי, והן זכו לביקורת אופנתית, אך בסופו של יום, שתיהן הצליחו מאוד לשלב בין האופנה, הקלאסיקה וכל צבעי הקשת. 

https://www.instagram.com/p/CAiIdvWg3cM/?igshid=1de5w00efous0

 

https://www.instagram.com/p/CAnOpaUAHYV/?igshid=t852oah7theq


https://www.instagram.com/p/CApwp40AWGB/?igshid=8tq9704j4w2m


https://www.instagram.com/p/CAvCBnWgrsj/?igshid=16kj22ibexw5mhttps://www.instagram.com/p/CAxpVBFACw5/?igshid=1289905fjcr59https://www.instagram.com/p/CA2me32AkWi/?igshid=ellzsza5zfu1


https://www.instagram.com/p/CA5G1dMg2Mu/?igshid=16jh4bpyjjev9


 

 

כאישה בעולם של גברים, המלכה מעולם לא פחדה להעז, להביע דעה, לעמוד על שלה וללבוש את הצבעים הבוהקים ביותר. נכון, היא נולדה למלוכה, אבל כל אחת יכולה לבחור להיות מלכה, ופשוט להעז ולחלום, בכל תחום ובגדול.

https://www.instagram.com/p/CA3jGM-pS_p/?igshid=111v32h7fxs6e

 

 

לטורים קודמים

 

 

07.06.2020

1. הטור הכי שווה בכיפה (ורד)

נשמח ליותר פררטים על ההיסטוריה של המלכה

דווח על תגובה לא ראויה
11.06.2020

2. מהמם (יפה)

מהמם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ועדת ההיתרים: נתניהו לא יוכל לקבל סיוע כלכלי למשפטו, ויאלץ להחזיר את הכסף

קרא עוד