במטפחת ובובו - הכוכבות המגזריות מצטרפות לאתגר הרשת

התגובה המגזרית לאתגר הרשת PASS THE BRUSH, לא איחרה להגיע. צפו בבלוגריות המובילות, בסרטון שעושה הרבה כבוד למטפחת

חדשות כיפה
כט בניסן התשפ
,
23 באפריל, 2020 17:10
שירה ברלב עמרם במטפחת של שרהל

שירה ברלב עמרם במטפחת של שרהל'ה מטפחותצילום: Corinne fahl

"פס דה כסר"ש" - או בתיוגו הרשמי #pass_the_scarf, זהו אתגר רשת שיזמה בלוגרית האינסטגרם שירה ברלב עמרם, ובו התאגדו בלוגריות מגזריות נוספות, לסרטון בו הן מעבירות מברשת איפור בין אחת לשנייה, וכל אחת מהן מגיבה לחברתה ב"לוק" של לפני ואחרי איפור. בין המשתתפות ניתן למצוא את קארין קליינברג מהמירוץ למיליון, חן כלפון, אחינועם אביטל, טל מרנץ, חגית רז בן ישי, ליטל ברוס, טל כלפון ועוד..

לדבריה של ברלב עמרם: "זה הגיע מתוך אתגר הרשת PASS THE BRUSH בו מאפרות ומאפרים בכל העולם מתאגדים לקבוצה, ועושים סרטון בו אחד מהם מתאפר וזורק את המברשת לאחר שתופס אותה, וגם הוא מתאפר ומעביר הלאה.

כשראיתי את זה, עלה לי הרעיון לעשות משהו משלנו, ומה יותר משלנו אם לא מטפחת. שזה פריט לבוש המאפיין את הציבור הדתי וגם אותי, כי זה העיסוק שלי. פניתי לבלוגריות דתיות מכל מיני סגנונות וכך יצרתי את הסרטון. בנוסף, רציתי להביע בו אמירה דווקא לימים אלה, בהם כולנו נמצאים רוב הזמן בפיג'מה, שכדאי לשים לב, ולא לשקוע בתוך התסכול של ימי הקורונה, אלא להתלבש, להתאפר, ולעשות לעצמנו שמח בלב".

 

 

23.04.2020

1. ד' הישמור (יהודי)

זאת הנשים שמובילות דעה בציבור שלנו?! כמעט כולם עם מכנסיים וסרט כל הראש.. לא כיסוי ראש ולא כלום.. איך אפשר לקרוא למשהו כיסוי אם הוא לא מכסה?!
אוי לנו בתור ציבור שאלה הנשים שלמות. ה''מטופחות''.. מתי נתעורר?! כשכל ילדינו יהיו חילונים?! שהתורה תהיה איזה משהו נידח ולא קשור אלינו?! אוי לנו כי נכלמנו

דווח על תגובה לא ראויה
24.04.2020

2. מתוק ומשמח. (מיכל)

למה לראות את הרע-מגיב מספר 1?

דווח על תגובה לא ראויה
09.05.2020

3. כל הסרטונים של ערוץ כיפה לא עובדיםםםם (דעה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרס בית המחבל צילום: יחידת האכיפה של משטרת ישראל

המדינה הרסה את בית משפחת המחבלים, הסיבה: "בנייה לא חוקית"

קרא עוד