כיסוי ראש: זה הצעד הבא של לירון גושן

המעצבת הצעירה חשפה בפני העוקבות באינסטגרם את הצעד הבא של מותג האופנה החדש שלה: כיסויי ראש ומטפחות. העוקבות לא הסתירו את ההתלהבות

חדשות כיפה חדשות כיפה 05/06/24 13:50 כח באייר התשפד

כיסוי ראש: זה הצעד הבא של לירון גושן
לירון גושן, צילום: שי פרנקו, בן פלחוב

לפני חודשיים המעצבת הצעירה לירון גושן, המוכרת גם כאשתו של הזמר המצליח נתן גושן, השיקה את מותג האופנה שלה "ARMAND". במותג מציעה גושן מגוון גלביות מסורתיות בעיצוב מודרני למי שרוצה להתלבש בצניעות או להתחבר למסורת של בית אבותיה. אתמול (ג') שיתפה גושן בסטורי בחשבון האינסטגרם תמונה שלה עם מטפחת לראשה, והעוקבות לא הסתירו את ההתלהבות.

לירון גושן תשיק כיסויי ראש במותג האופנה שלה

לירון גושן עם כיסוי ראש

לירון גושן עם כיסוי ראש צילום: פרטי

"זה הולך להיות הדבר הבא במותג שלי", כתבה גושן, "כמובן שזו רק טעימה ויש עוד דגמים". המעצבת הצעירה שיתפה רק חלק מהתגובות הנלהבות שקיבלה לקראת המטפחות שיעלו לאתר: "אולי בזכותך אתחיל לאהוב לכסות את הראש, "בדיוק מה שאני מחפשת", "מושלם", "שיא הסטייל" ועוד. גושן הודיעה שהמטפחות יעלו לאתר בקרוב ויהיו מוגבלות במלאי.

בראיון ל"חדשות כיפה" סיפרה גושן כי המותג מוקדש לאביה ארמנד ז"ל. "הוא היה מקור השראה מאוד גדול בשבילי", שיתפה, "אחד הדברים שהכי חשובים לי זה שהמותג יהיה לעילוי נשמתו, שכל מי שתזכה לשים ג'לביה - כל צניעות שמישהי לוקחת על עצמה - זה יהיה בשבילו ולמענו".