התעלפנו: לינור אברג'יל בשמלת כלה צנועה עם טוויסט משגע

מלכת היופי לשעבר חגגה עם בן זוגה את אירוע בת המצווה של בתה אודל והופיעה בשמלה לבנה, צנועה ועוצרת נשימה שעיצבה פנינה ורשיצקי. עפנו על הטוויסט בכתפיים

חדשות כיפה חדשות כיפה 04/06/24 18:23 כז באייר התשפד

התעלפנו: לינור אברג'יל בשמלת כלה צנועה עם טוויסט משגע
לינור אברג'יל, צילום: Tom Saimon/cc by sa

יכול להיות שאופירה אסייג התחילה טרנד כשלבשה שמלת תחרה צחורה לבר המצווה של הבן שלה, ויכול להיות שמדובר בצירוף מקרים משעשע, אבל בשום אופן אי אפשר להתעלם מהלוק המדהים של לינור אברג'יל בבת המצווה של הבת שלה. מלכת היופי לשעבר ובן זוגה אורון כלפון חגגו את אירוע בת המצווה של אודל בת ה-12 באירוע עם סטטיק, נרקיס, שחר טבוך ואמנים נוספים, אך מי שמשכה את מרב תשומת הלב הייתה האם בשמלת כלה מטריפה.

לינור אברג'יל בשמלת כלה עוצרת נשימה

על השמלה הלבנה אחראית פנינה ורשיצקי, בעלת מותג אופנה לשמלות צנועות. גם כשמדובר במלכת יופי אפשר לטעות לא מעט, אבל התוצאה הנוכחית כמעט מושלמת: הגזרה הצרה במותן שמתרחבת רק מהברכיים ומטה מחמיאה ומדויקת כל כך לאברג'יל, השסע העדין שמוסיף שובבות אך שומר על הצניעות וכך גם הגימור השפיצי בשרוולים שחותם את הלוק בקלאס ואלגנטיות.

הטוויסט שהופך את השמלה ממדהימה לעוצרת נשימה הוא דווקא בכתפיים - שני שפיצים שמצליחים לקשט את השמלה מבלי לגנוב את כל הפוקוס. אברג'יל שיתפה את התמונות בסטורי ושאלה "איך אני בתור כלה?" - התשובה שלנו כבר ברורה.