שבועות לבן

בתי האופנה מתכוננים לחג מתמקדים בצבע הלבן ויוצאים במבצעים והצעות לבגדי חג. אז הנה ההצעות הכי לבנות שמצאנו

חדשות כיפה עדי מאמו, כיפה 21/05/14 17:17 כא באייר התשעד

שבועות לבן
shutterstock, צילום: shutterstock

לורד קיטש

החברה מביאה פריטים בגזרות קלאסיות בהשראתה של ג'קלין קנדי-אונאסיס, בהשפעת סגנון האופנה משנות ה-50 ותחילת ה-60.
העונה פריטי הלבוש הלבנים מקבלים מקום של כבוד בזכות הגזרות המוקפדות של לורד קיטש והבדים הטובים.
בין מגוון הפריטים נמצא: חליפות ומערכות לבוש תואמות של חצאית וז'קט-המראה החדש של העונה הוא מערכת המורכבת משני חלקים (טופ וחצאית בבד זהה) היוצרת מראה שלם של שמלה, שמלות קלאסיות שהופכות את הלבן ל'שחור החדש'. אורך השרוולים העונה מתארך לכיוון המרפק כמו גם אורך החצאית שהוא מידי או ברך. הבדים בטקסטורות מיוחדת ובמרקמים שונים- בדים רכים ונשפכים לצד בדים נוקשים ומחוייטים.

צ'או בלה

אחד הטרנדים הבולטים בתצוגות האופנה של מיטב מעצבי העל לקיץ 2014 הוא הטרנד הלבן. קשה לקרוא לו טרנד כי הצבע הלבן נמצא איתנו בכל עונה, קלאסי, מתוחכם ותמיד משתלב מצויין עם שאר הצבעים.
בשונה מהלבן שהתרגלנו לראות בעבר השנה אנחנו רואים את הלבן במראה שלם - טוטאל לוק לבן אשר נותן אמירה מודרנית, קיצית ומיוחדת, שלא ניתן להשיג עם צבעים אחרים או פריטים אחרים מיוחדים ככל שיהיו.
צ'או בלה מציגה בקולקציית קיץ 2014 מגוון פריטים בלבן: חולצות , חצאיות , שמלות , מכנסיים ועוד.
טווחי המחירים: 99.99-369.99 ש"ח

עונות

לצד כל הטרנדים שהוצגו על מסלולי התצוגות לקיץ 2014 גם בעונות פגשו את הטרנד הלבן. אמנם בכל עונה מוצגים פריטים לבנים בקולקציות, כי כמו השמלה השחורה הקטנה הוא תמיד באופנה, אך העונה הטרנד מוצע בצורת טוטאל לוק. לבן מכף רגל ועד ראש.
רשת עונות, מציגה מגוון פריטים לבנים מתוך קולקציית קיץ 2014. ליין המאופיין ן בבגדי קז'ואל הכוללים גלביות, חולצות רומנטיות בפרחוניות זעירה, חולצות T קלילות וכן מגוון מכנסיים רחבים או צרים.
טווח מידות: 40-54