הבחירות המושלמות של קייט לשמלות קייציות

מאז שהצטרפה לבית המלוכה, הפכה קייט מידלטון למכתיבת טרנדים רשמית, ועם הצורך בהקפדה על קוד הלבוש המלכותי, הפכה למודל גם עבור המגזר הצנוע. עכשיו, עם הצטרפותה של מייגן, זו הזדמנות ללמוד משתיהן כמה עקרונות סטיילינג מלכותיים

חדשות כיפה
א בתמוז התשעט
,
04 ביולי, 2019 11:59

צילום: shutterstock, סטודיו כיפה

כחובבת טניס אדוקה, הגיעה השבוע קייט לטורניר הטניס ב"ווימבלדון", בשמלה לבנה של המותג "סוזנה", ועגילי חישוק בעיצוב עלים, שראינו הרבה לאחרונה. אין ספק שלבן זה צבע לטניס וגם הולם את קייט מאוד, אבל נראה שגם הגזרות וגם הסגנון אותו היא מאמצת לאחרונה בחום, מחמיאים לה ביותר.

הלוק המלא של הדוכסית, הוא לא פחות ממושלם עבור שבתות קייציות כמו שלנו, השמלה נחתכת בעזרת חגורת פרפר צרה בדיוק מעל קו המותן, ונעלי העקב משלימות את הלוק. באירוע נוסף שהתקיים השבוע, אירחה הדוכסית מספר ילדים בגינה, ולשם כך בחרה בשמלה ירוקה, קלילה, דומה מאוד בגזרה לזו הלבנה, רק מבד המשדר זרימה ופשטות.

ומה שאהבנו יותר מהלוקים הכלליים, זה לראות שוב את החיבה של הדוכסית למחזר בגדים ואקססוריז. גם בין ילדיה, היא נוהגת למחזר לא פעם, וכבר ראינו את הנסיך לואי עם בגדים של אחותו שארלוט, וכן, את הנסיכה שארלוט, עם בגדים שלבש קודם אחיה ג'ורג'. משהו בבחירות הללו הופכות אותה לנגישה, עממית, ובעיקר, מזכירה לכולם, שעל אף היותה בת להורים אמידים, גם היא עצמה, לא גדלה בבית מלוכה.

 

08.07.2019

1. לוק קייצי לרב סתיו (מייגן)

נחשף הסוד האפל ביותר של ה"עדה" האתיופית אותו הם מסתירים בקפדנות מהישראלים:

1 האתיופים הגיעו לישראל עם העבדים שלהם ה"ברייה". מבלי שהרשויות בישראל ידעו על כך.

2 האתיופים עוד באתיופיה כפו על ה"ברייה" את העבדות רק בגלל שהם שחורים יותר.
ה"ברייה שחורים בעלי שער מקורזל ושיניים לבנות והם כהים בעורם יותר מהביתא ישראל".

3 גם ילדיהם של הברייה נחשבו כעבדים במשפחה שהחזיקה אותם. וכך היו "אדונים" רבים מ"הביתא ישראל" שהחזיקו שפחות ברייה בבתיהם לצרכים מיניים בלבד. וידועים גם מקרים הפוכים של "גבירות" שהחזיקו עבדי בריה בבתיהן לצרכים מיניים.

4. היה מקובל שאדונם של הברייה יביא מהם צאצאים אם כי אלו לא נחשבו בשום אופן כיורשים שווי זכויות.

5 "הביתא ישראל" ציפו שהברייה שלהם מאתיופיה ימשיכו לעבוד אותם ולשרת אותם גם בישראל ואכן כמה מהברייה שהגיעו לארץ בעיקר המבוגרים יותר נשארו להתגורר ולעבוד בבתי אדוניהם לשעבר כמובן ללא תשלום. גם אלו שקיבלו את עצמאותם בתעודת זהות כחולה נשארו עבדים!

6 על מדינת ישראל להקים וועדת חקירה ממלכתית כדי לחשוף אחת ולתמיד את הגזענות הצביעות והרוע הלא נתפסים של ה"עדה" האתיופית. לחקור על החזקת עבדים אתיופים ממוצא "ברייא" (כהים יותר) בכפייה על ידי אתיופים ממוצא ה"צ'ואה" (כהים פחות) כיום בישראל!!!

7 גם היום בישראל, הגזענות הפנימית נמשכת. חיילים ממוצא אתיופי סירבו לקבל את מרותו של מפקד מבני הברייה.

8 אחוז קטן של דם "ברייה" בדמו של אדם הופך אותו לפי ה"עדה האתיופית" אוטומאטית ל"ברייה מלא" ו"הכתם" לא יכול להתנקות. האתיופים בישראל מסתייגים בתוקף מנישואין ל"ברייה".

9 לפי כל בדיקות הגנטיקה המוסתרים מהציבור ע"י כת הפולטיקלי קורקט האתיופים אינם יהודים. פרופ' סטיבן קפלן שחקר לגבי ה"עדה" במשך 30 שנה הגיע למסקנה חד משמעית: האתיופים אינם יהודים ואינם מצאצאי יהודים!!!

10 בדומה לשכנים החבשים נהגו "ביתא ישראל" לבצע מילת נשים בטקס שאינו דתי. במדגם שפורסם בשנת 1997 נמצאה ב-42 מתוך 113 נשים שנבדקו עדות למילה מסוג כלשהו. המדגם לא פורסם בתקשורת הישראלית מחשש לתגובתה של החברה ליוצאי אתיופיה. (ויקיפדיה)

מקורות:
חוקרת הפולקלור הגר סלומון. האנתרופולוגית שלווה וייל. מלכה שבתאי. נטשה מוזגוביה.
7 ימים 1.11.2002

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אברי גלעד צילום: פלאש 90. אורן נחשון

אברי גלעד: "רוצה יותר ערבים על המסך, לא את הח"כים מהרשימה המשותפת, הם אויבים שלי"

קרא עוד