אחרי 5.5 שנים: מנכ"ל הראל פיננסים עוזב

טל קדם הודיע על כוונתו לעזוב את החברה אחרי תקופה ארוכה כשפניו מועדות להקמת עסק עצמאי בתחום שוק ההון. בחברה הודו לו: "הצליח לייצר ערך רב לחברה ובנה תשתיות חזקות שישרתו את הראל פיננסים בהמשך"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה 08/05/22 10:40 ז באייר התשפב

אחרי 5.5 שנים: מנכ"ל הראל פיננסים עוזב
טל קדם, פורש אחרי 5 וחצי שנים, צילום: תמר מצפי

טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים בחמש וחצי השנים האחרונות, הודיע הבוקר (א') כי בכוונתו לסיים את תפקידו ולצאת לדרך עצמאית לטובת הקמת פעילות בשוק ההון. קדם ימשיך בתפקידו כמנכ"ל עד לסוף השנה. ההחלטה על זהות המחליף תתקבל בשבועות הקרובים. 

קדם מסיים קדנציה מוצלחת במהלכה המשיכה הראל פיננסים את הצמיחה והמומנטום החיובי בכל תחומי הפעילות. הגדלת הפעילות כללה הקמת פעילות ענפה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, ניהול השקעות ללקוחות כשירים, ונקודות ציון נוספות: זכייה כבית ההשקעות של השנה, כבית ההשקעות הצומח של השנה וכחברת קרנות הנאמנות המגייסת של השנה. הראל פיננסים רשמה ב-2021 תוצאות שיא עם צמיחה של קרוב ל 100% ברווח התפעולי השנתי.

טל קדם אמר עם פרסום הודעת הפרישה: "לאחר 5.5 שנים מוצלחות ומהנות במיוחד בהראל, ולאחר מעל 20 שנות ניהול בשוק ההון, החלטתי לפנות להקמת פעילות עצמאית בשוק ההון. אני מבקש להודות לכל נבחרת העובדים והמנהלים המצוינת של הראל פיננסים. רק יחד יכולנו להגשים את כל המטרות והיעדים הגדולים שהצבנו לעצמנו ולהגיע להישגים".

ד"ר שמעון אלקבץ, יו"ר דירקטוריון הראל פיננסים הודה לקדם על התקופה בה הוביל את החברה ואמר: "טל, בכישרון רב, יחד עם כל צוות העובדים והמנהלים, הצליח לייצר ערך רב לחברה, ללקוחותיה ומוצריה, תוך בניית תשתיות חזקות שישרתו את הראל פיננסים בהמשך".

"תרומתו של טל להראל פיננסים הייתה עצומה. אני מבין את שאיפותיו של טל להקים עסק עצמאי ואני מאחל לו הצלחה רבה", הוסיף יו"ר קבוצת הראל, יאיר המבורגר.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר