שר האוצר נפגש עם נשיא הבנק העולמי: "שיתוף הפעולה חזק מתמיד"

אביגדור ליברמן נפגש עם הנשיא דיוויד מלפס ובכירים מהבנק העולמי יחד עם ראשי משרדו, ודן עימם על המשך הקשר בין ישראל לגוף הכלכלי: "סיכמנו להמשיך להדק את שיתופי הפעולה הכלכליים לטובת מדינות העולם"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה 06/10/21 11:14 ל בתשרי התשפב

ליברמן עם חברי המשלחת, , צילום: דוברות משרד האוצר
ליברמן עם חברי המשלחת, , צילום: דוברות משרד האוצר

שר האוצר, אביגדור ליברמן, נפגש היום (ד') עם נשיא הבנק העולמי, דיוויד מלפס שהגיע לביקור בישראל בראש משלחת בכירים הכוללת בין היתר את סגן נשיא הבנק לאזור המזרח התיכון וצפון-אפריקה, פריד בלהאג' והדירקטור המייצג את קבוצת המדינות בה חברה ישראל, קון דיווידסה.

מהצד הישראלי בפגישה השתתפו בכירי האוצר ובהם השר במשרד האוצר חמד עמאר, מנכ"ל משרד האוצר רם בלינקוב, הכלכלנית הראשית שירה גרינברג, הממונה על התקציבים יוגב גרדוס והנציג הישראלי בדירקטוריון הבנק העולמי, יובב גביש.

שר האוצר, אביגדור ליברמן אמר לאחר הפגישה כי, "שמחתי לארח את נשיא הבנק העולמי, מר דיוויד מלפס, בישראל ולדון בסוגיות כלכליות, שיתופי פעולה בין ישראל לבנק, ההתמודדות העולמית עם מגפת הקורונה ומצב הכלכלה העולמית. שיתוף הפעולה בין ישראל לבנק העולמי חזק מתמיד וסיכמנו להמשיך להדק את שיתופי הפעולה הכלכליים בפרט בתחום החדשנות והטכנולוגיה לטובת מדינות העולם".

ליברמן, "שיתוף הפעולה בין ישראל לבנק העולמי חזק מתמיד",

ליברמן, "שיתוף הפעולה בין ישראל לבנק העולמי חזק מתמיד", צילום: דוברות משרד האוצר

מטרת הביקור הינה חיזוק שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל ופעילויות הבנק העולמי ברחבי העולם. במסגרת הביקור המשלחת צפויה להיפגש עם גורמים בכירים בממשלה וכן עם חברות הזנק, בדגש על תחום הבריאות הדיגיטלית. 

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר