הכנסת אורחים חברון ממשכים בדרכו של אברהם אבינו

את המצווה הזו אל תפספסו: לקראת 'שבת חברון' בהכנסת אורחים חברון נערכים לרבבות מעם ישראל שיגיעו להתארח בעיר האבות וקוראים לציבור להיות שותפים עימם בהכנסת האורחים

חדשות כיפה 26/10/21 10:36 כ בחשון התשפב

הכנסת אורחים חברון ממשכים בדרכו של אברהם אבינו
צילום: ללא

בשבת חיי שרה עיר האבות חברון לובשת חג. רבבות מעם ישראל מגיעים לספוג את קדושת האבות והאימהות, את האווירה המיוחדת שיש רק במקום פתחו של גן עדן. מוסדות מערת המכפלה הפועלים במקום כבר למעלה מ- 20 שנה, מפעילים את הכנסת אורחים חברון וממשיכים בדרכו של אברהם אבינו בדאגה לרבבות המגיעים למערת המכפלה.

ללא קרדיט

בהכנסת אורחים חברון מקבלים את פניהם של המבקרים המגיעים מדרכם הארוכה עם פינת קפה, שתייה קרה וכיבוד לאורך כל שעות היום. המקום פועל שבעה ימים בשבוע באופן קבוע. בנוסף, הכנסת אורחים חברון דואגת לארוחות חמות בימות החול ובעריכת קידושים וסעודות בשבתות. בחגים מתקיימים במערה קידושי ענק ובשבת "חיי שרה" מתקיים הקידוש הגדול ביותר בשנה ביחד עם רבבות מעם ישראל.

ללא קרדיט

 

היו שותפים בשמירה על מערת המכפלה ועיר האבות ותזכו לישועות לקראת שבת חיי שרה >>>

 

"אנחנו נמצאים עכשיו בשיא ההכנות לקראת שבת "חיי שרה", רבבות מעם ישראל צפויים לפקוד את עיר האבות ואנחנו ערוכים לקבל את פניהם. אנחנו מציעים לכל אחד מעם ישראל להיות שותף איתנו בהכנסת אורחים כמנהגו של אברהם אבינו. זוהי זכות גדולה מאוד".

ברוך מרזל, איש חברון ואחד ממייסדי מוסדות מערת המכפלה משתף: "יש לנו זכות עצומה לקיים את הפעילות שלנו בקברי האבות והאימהות. במסגרת הכנסת אורחים חברון אנחנו דואגים גם לחיילי צה"ל המשרתים בחברון לארוחות בשבתות וחגים. רק השבת זכינו לארח 70 חיילי צה"ל לסעודות השבת. אני פונה לכל יהודי לחזק ולתמוך בפעילות כדי שנוכל לשמור על חברון עיר האבות".

ללא קרדיט

היו שותפים בשמירה על מערת המכפלה ועיר האבות ותזכו לישועות לקראת שבת חיי שרה >>>

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר