"יש צפי של רווח פי 2-3 תוך שנים בודדות": קרקעות אחרונות מוצעות כרגע למכירה סמוך למתחם העסקים "ביג" בפרדס חנה בהון עצמי של 129,000 ₪ בלבד

חברת "טופ פרדס חנה-כרכור" מציעה למכירה מספר מוגבל של קרקעות באחד מאזורי הקרקעות בעלות הביקוש הגבוה ביותר בארץ

תוכן שיווקי 30/11/20 16:50 יד בכסלו התשפא

"יש צפי של רווח פי 2-3 תוך שנים בודדות": קרקעות אחרונות מוצעות כרגע למכירה סמוך למתחם העסקים "ביג" בפרדס חנה בהון עצמי של 129,000 ₪ בלבד
כאן בונים, צילום: shutterstock

לפי גורם בכיר בענף מדובר בקרקעות באיזור פיתוח ייעודי בעלות פוטנציאל של 300 אחוזי תשואה למשקיעים תוך שנים בודדות.

בעקבות בניית המתחם בצמוד לקרקעות, הערכה היא כי הקרקעות יאושרו בהליך מזורז מהרגיל. מתחם "ביג" פרדס חנה (שעתיד לקום במושבה) ושורה של קרקעות הנמצאות בסמוך לו עלו השבוע לכותרות לאחר שחברת "טופ פרדס חנה-כרכור" אישרה כי תמכור את הקרקעות שלה תמורת מחיר של 129,000 ₪ בלבד.
כאמור הקרקעות נמצאות באיזור בעל פוטנציאל פיתוח מהיר לכן צפויות לתת רווח של פי 2-3.

הערכות בענף מתמחרות את מחיר הקרקעות בעתיד סביב 200-350 אלף ₪ בעת אישור התכנית.

את תהליך הרכישה של הקרקע מלווה משרד עורכי דין מהמובילים בארץ, המשרד ייצג את הלקוח בכל שלבי העסקה, מרכישת הקרקע ועד ייצוג הלקוחות מול הרשויות.
בעקבות אישורו המלא של מתחם העסקים הצמוד לקרקעות, תהליך אישורם צפוי להתקצר ואף להסתיים תוך שנים בודדות, בעת הפשרתן, כל בעלי הקרקעות העתידיים ייהנו מנסיקה במחירם, עד למחיר של פי 2-3 ממחירן המקורי, במצב זה, הם יוכלו למכור אותם באותו הרגע או לבנות עליהם ולקבל תשואה גבוהה משכירות עתידית.

ההשקעה במתחם ביג צפויה לעמוד על מיליוני שקלים

יזמי הפרוייקט ייהנו מקרבתו לכביש 6, ותחנת הרכבת באיזור, מה שיעזור להתפתחות עתידית של האיזור והמתחם אף מעבר לרמת המחירים המוערכת היום.

הקרבה לכבישים ראשיים, תחנת הרכבת והמיקום האטרקטיבי הם אלמנטיים מרכזיים בעליית מחירי הקרקעות והשכירות באיזור בשנים האחרונות, מגמה שצפויה רק להקצין.

במידה ותרצו לקחת חלק מהשקעת השנה בפרדס חנה כרכור, השאירו את פרטיכם כאן, ונציג מטעם החברה יחזור אליכם לתיאום פגישה.

הקרקע אינה זמינה לבנייה

לקבלת מפרט מלא של הקרקע לחץ כאן

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר