"הבנתי שאני יכולה להיות קרבן לפיגוע כזה מצד בן זוגי"

צעירה יהודייה שעמדה בקשר עם בן זוג ערבי ונכחה במקום הפיגוע הרצחני בדיזנגוף דקות אחדות לפני שהתרחש, החליטה לעזוב אותו בעקבות הפיגוע

חדשות כיפה 17/05/22 21:48 טז באייר התשפב

"הבנתי שאני יכולה להיות קרבן לפיגוע כזה מצד בן זוגי"
תרמילים בזירת הפיגוע בחדרה, צילום: Flash90

צעירה יהודיה שעמדה בקשר עם צעיר ערבי הפתיעה השבוע כאשר הודיעה לעובדת הסוציאלית של יד לאחים המלווה אותה, כי החליטה לנתק עמו את הקשר בשל הפיגוע הרצחני שאירע בדיזינגוף.

בהתכתבות ביניהן היא רשמה בין היתר: "רציתי לספר לך גם חדשות טובות, שהתנתקתי ממנו לגמרי. ואת יודעת מה גרם לבורג להסתובב לגמרי? הפיגוע בדיזינגוף. הייתי באותו בניין 7 דקות לפני הפיגוע!".

בשיחה טלפונית שניהלו השתיים מאוחר יותר הסבירה הצעירה כי הבינה שקשר כזה לא יחזיק מעמד וכי היא עצמה יכולה להיות קרבן לפיגוע רצחני מצד הצעיר הערבי שעמו קשרה קשר כפי שאירע לא אחת בעבר במקרים דומים.

במחלקה להצלה מטמיעה ביד לאחים אומרים: "כמו בכל פעם שבה יש מתיחות ביטחונית, גם בתקופה זו, בעקבות גל הפיגועים אנו חווים עליה משמעותית של פניות אלינו מבנות הנמצאות בסבך יחסים עם ערבים. מניסיון עגום אנו יודעים כי האלימות שמופנית כלפיהן בתקופות מתח ביטחוניות, קשה ומסוכנת עוד יותר. אנו קוראים לכל מי שנמצאת בסיטואציה כזו או לכל מי שמכיר צעירה יהודייה במצב כזה לפנות אלינו בהקדם. אנו נעזור בכל המצטרך, מתוך רגישות ומקצועיות רבה וכמובן מתוך דיסקרטיות מלאה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר