"אהבה היא ריחוק"? בהחלט! תראו את וויליאם וקייט

בחסות משבר הקורונה, ובקשת ראש הממשלה לשמור על ריחוק אחד מהשני, יצאנו לבחון את הנושא בקרב הדוכסים מקיימרידג', אשר חתומים על מודל זוגי כזה. טור מיוחד לרגל המצב

רונית בליי וינגרטן
כג באדר התשפ
,
19 במרץ, 2020 16:23
וויליאם וקייט

וויליאם וקייטצילום: shutterstock

אחד ההבדלים בין הארי ומייגן לוויליאם וקייט, הוא שבעוד הארי ומייגן הולכים שלובי ידיים בציבור- ויליאם וקייט לא נוגעים. 

 

 

התדמית שנוצרה בציבור היא, שוויליאם וקייט הם אנשים קרים, קשוחים ומתנשאים, שלא מביעים רגשות. במהלך תכנית טלויזיה, קייט צולמה מעיפה את ידו של וויליאם ממנה. אלא שהאמת רחוקה מאוד מהתיאוריה. 

הפרוטוקול המלכותי הלא רשמי, כלומר המלכה אליזבת, סבורה שמגע בין בני זוג בשעות העבודה - כלומר, כאשר הם בציבור ופוגשים קהל, מעביר את תשומת הלב של בני הזוג אחד אל השני, במקום אל הקהל אותו הגיעו לפגוש.


 

 

כאשר בני זוג צועדים שלובי ידיים, הם יכולים ללחוץ פחות ידיים של הקהל שמצפה להם. ולחיצות ידיים, כידוע, הן חלק חשוב מהעבודה המלכותית. 

 

עם השנים, וויליאם וקייט השתכללו ביכולת להביע קרבה בציבור, בלי מגע בכלל.  ראשית, הם מקפידים ללכת סמוכים זה לזה ככל האפשר, מבלי לגעת. 


 

שנית, הם יוצרים קשר עין. המבטים האוהבים ביניהם הפכו מפורסמים. 

 

ולבסוף, יש ביניהם תנועה עדינה שנתפסת, מדי פעם, בעין המצלמה. 

 

למרות זאת, וויליאם וקייט בהחלט מביעים חיבה ומצטלמים חבוקים או נותנים ידיים, כאשר הם לא נמצאים במפגש עם קהל, אלא בחייהם הפרטיים. בטיולים או באירועים ספורטיביים, שמטבעם הם קלילים יותר. 
 

 

בימים אלה, בהם הקורונה משתוללת, לא נותר לנו אלא להמליץ לכולם לשמור על הנחיות משרד הבריאות, ולשמור על מרחק שני מטרים זה מזה. כמאמר ראש הממשלה והפרוטוקול המלכותי, ״אהבה היא ריחוק״.

 

 

לטורים קודמים

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מנדלבליט. אין סמכות לישובים לבלום מבקרים צילום: דוברות הכנסת, איציק הררי

מנדלבליט מבהיר: לתושבים אין סמכות למנוע כניסת מבקרים לישובים קהילתיים

קרא עוד