סגור

מגפת הקורונה תפסה את משפחת המלוכה - לא מוכנה

האדישות של ראש ממשלת בריטניה בטיפול בהתפשטות הנגיף, כנראה השפיעה על האופן בו התייחסה אליו גם משפחת המלוכה. אבל נתוני הימים האחרונים במדינה, התחילו להכניס גם אותם ללחץ

חדשות כיפה
כא באדר התשפ
,
17 במרץ, 2020 14:08
קייט מידלטון

קייט מידלטוןצילום: shutterstock

הם נראים מורמים מעם, וחסינים מכל דבר. אבל נגד נגיף הקורונה, גם להם אין מענה והגנה. בני משפחת המלוכה הבריטית, הופכים ברגע אחד, לבני אדם פשוטים, שאינם חסינים מפני דבר. ההבנה הזו הגיעה בשלבים, ונראה שרק עכשיו, הם מתחילים להפנים את חומרת המצב.

לפני כשבועיים, במהלך ביקור בדבלין, נתפס הנסיך וויליאם מתבדח מול המצלמות על ההיסטריה סביב הנגיף. אך מהר מאוד גילה כי ילדיו גורג' ושארלוט נדרשים שלא להגיע לבית הספר היוקרתי Thomass Battersea school בו הם לומדים, רק משום שהתעורר חשד כי ארבעה תלמידים בו חלו.

 

כמו כן, בני המשפחה המורגלים במעברים חדים מאירוע רשמי כזה לאחר, גילו מהר מאוד, כי כל התוכניות שלהם לזמן הקרוב, נדחו עד להודעה חדשה, וכל אירועי "סן פטריק" אשר תוכננו לשנה זו, בוטלו. מה שאומר בפועל - קייט יכולה לעבור לגי'נס, ווויליאם יכול להתפנות קצת לילדים ולהתחיל בהקראת סיפורים.

כמו כן, על מנת לשמור על בריאותם של המלכה אליזבת' (94 בקרוב), ובעלה הנסיך פיליפ (98), נכנסו שניהם להיכנס להסגר בטירת וינדזור, והם צפויים לשמור על מרחק כללי מבני משפחתם ומאנשים. ומי שכנראה הפסידה בגדול מכל התקופה, היא הנסיכה ביאטריס, בת הדוד של וויליאם והארי, אשר הייתה אמורה להינשא ב-29 לחודש מאי, אך כעת, בעקבות המצב המורכב, כנראה שהיא תיאלץ לדחות את החתונה ולהמתין לרגיעה. 

מה הסגר עכשיו?

מה הסגר עכשיו?צילום: shutterstock

 

 

18.03.2020

1. הבית ספר של הנסיכים לא נסגר, היה ארבע ילדים שהיו בהסגר. (חנה)

בתי הספר בבריטניה עדיין עובדים כרגיל.

דווח על תגובה לא ראויה
23.03.2020

2. אין לכם מה לעשות? (מה האובססיה של יהודים דתיים עם גויים מאנגליא?)

מוזר ומטריד.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השבעת הכנסת ה-24 צילום: Marc Israel Sellem/POOL

מערכת הבחירות עדיין כאן | סיכום השבוע הפוליטי

קרא עוד