לוסי אהריש בווידוי אישי: "צאו לי מהרחם"

העיתונאית והמגישה לוסי אהריש, אשר נישאה לפני מספר חודשים לבן זוגה היהודי צחי הלוי, פרסמה פוסט אישי ובו כתבה: "בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות" וביקשה, צאו לי מהרחם

חדשות כיפה
כב בסיון התשעט
,
25 ביוני, 2019 11:57
לוסי אהריש

לוסי אהרישצילום: הדס פרוש-פלאש 90

העיתונאית לוסי אהריש נישאה באוקטובר האחרון לבן זוגה היהודי - צחי הלוי.  אהריש גדולה בדימונה, במשפחה מוסלמית, אך התחנכה במוסדות יהודיים. הקשר בין השניים נמשך ארבע שנים, במהלכן נשמר כל העת בסוד, והרחק מעיני הציבור. 

אמש פורסמה תמונה משותפת של השניים, עליה קיבלה תגובות רבות על כך כי היא נראית בהיריון. היום (ג') פרסמה בתגובה פוסט כואב, המבקש כי יחדלו מלעסוק בענייניה האישיים וחשפה כי לצערה, נאלצה לעבור שתי הפלות בחצי השנה האחרונה.

"מעטות הפעמים בחיי שהייתי 'רזה שחיפה' כמו שאומרים. אני 1.72 עם משקל שנע בין 60-64 קילו כבר כמה שנים טובות. פעם למעלה פעם למטה. מה שכן תמיד הייתה לי בטן קטנה... או כמו שאני אוהבת לכנות אותה חגורת שומן ביטני", כתבה.

"מאז שעברתי ניתוח לכריתת שחלה בגיל 13 הבטן שלי אף פעם לא ממש הייתה 'מעוצבת'. הניתוח שעשיתי הצריך פתיחה של הבטן לכל אורכה בעקבות גוש במשקל שני קילו שישב על אחת השחלות. וכן אני לא עושה ספורט באופן קבוע, ואוכלת מה שבא לי, חולה על פחמימות, ומתה על שוקולד... אז בואו נגיד שאני לא ממש עוזרת לחגורת השומן הקטנה שלי להיעלם, אבל אני שלמה איתה לחלוטין. 

ולמה אני מספרת לכם את זה. אתמול התפרסמה לה התמונה למטה, ואז החל גל שמועות ש'אני בהריון', לא רק שאני בהריון, אלא שהגיעו 'אסמכתאות רפואיות' לעיתונאים, שמעידות על כך שאני בהריון, ורוצים את התגובה שלי לידיעה.

הסוכנת שלי כמובן שואלת אותי בשיא העדינות אם זה נכון, ואני עונה לה ששוב היא תופסת אותי 'איזה קטע בדיוק אחרי מחזור'...וכן אני אומרת שוב, כי כבר אחרי החתונה באוקטובר אנשים נכנסו לי לרחם. את בהריון? מתי תכנסי להריון? אנחנו יודעים שאת בהריון! היא בהריון!!! בטוח!!!! (אני אחסוך מכם את התגובות של אלו שבכלל מאחלים לי לא להיכנס להריון בכלל, שמה אני אתרבה ואביא ילד מתבולל....רק שזה פוסט אחר לגמרי.

רק שאתמול זה פשוט היה כבר קצת יותר מידי... זה היה יותר מידי, כי חאלס! אני מבינה שאני בן אדם מוכר ויש דברים שבאים עם הטריטוריה, אבל זאת הטריטוריה שלי! לא תהיה אישה מאושרת ממני לדעת שאני בהריון, לא תהיה מאושרת ממני להודיע שאני בהריון, כי בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות...והכל בסדר. באמת. כי אני מאמינה שהכל קורה בזמן שהוא צריך לקרות. ומגיע בזמן שזה צריך להגיע. ומתברר שזה אפילו טבעי וידוע שבגילאים מתקדמים יותר (עוד מעט 38) כ-30 אחוזים מההריונות נופלים בחודשים הראשונים. אז הכל באמת בסדר. אבל בחייאת להגיע למצב שבו אני צריכה להכחיש שוב ושוב שאני בהריון זה אבסורד! צאו לי מהרחם! צאו לי מהביוץ ובחייאת תפסיקו להתעסק בהתרבות הטיבעית שלי! 

ו...עובדה לפניכן: לא כולנו רזות עם קוביות בבטן! מפרגנת לכל האימהות והלא אימהות שיש להן בטן מהממת לצילום בביקיני. באמת. אבל מה לעשות שזה לא המצב אצל כולנו, זה לא המצב אצל רובנו! ולא, אני לא אומרת שבחורות עם גוף חטוב צריכות להתנצל על העבודה הקשה או הגנטיקה הטובה, או לא להתגאות בה, להיפך תחגגו את הגוף שלכן! על כל קימוריו ושריריו הקיימים והלא קיימים, רק שבואו נודה על האמת, אידיאל היופי זה לא ״בטן שטוחה״ ובטן שטוחה זאת בטח לא המציאות.

המציאות הרבה יותר מגוונת: רזה,עגלגלה, שטוחה ומלאה. המציאות היא שהרבה בני ובנות נוער, ילדים וילדות נשים וגברים, חיים בתוך ״מציאות״ שאין לה קשר לעולם האמיתי. אידיאל גוף ספציפי, שמציב רף, בין אם במתכוון ובין אם לא, שכולנו אמורים לשאוף אליו! וצר לי, אנחנו לא אמורים לשאוף לגוף חטוב ושרירי.... אנחנו כן אמורים לשאוף לגוף בריא....לנפש בריאה וחזקה. אנחנו אמורים לשאוף לאהוב את עצמינו ואת הדמות שמשתקפת לנו מהמראה. את הפגמים שלנו לפני הדברים היפים שיש בכל אחד ואחת מאיתנו. 

אז אני לוסי, לא בהריון נכון לכתיבת שורות אלה (בחייאת מבינה שאתם סקפטיים כי הסתרתי קשר ארבע שנים אבל הריון אי אפשר ממש להסתיר, אז תנוחו רגע), עם חגורת שומן ביטני חמודה, שבולטת יותר או בולטת פחות תלוי כמה אכלתי באותו היום(לטחון סלט לא עוזר), נשבעת בכל שבוע שזהו, ״השבוע אני אלך לחדר כושר לפחות פעמיים״! ולא הולכת(שונאת ספורט! שבוע הבא ננסה שוב), מבטיחה כשיהיה לי מה לספר אני אשתף(וגם אז אני אחליט מתי), בינתיים תשתו מים, כי זה בריא (על אף שמנפח את הבטן למות) תנשמו עמוק וצאו לי מהשחלה!".

טוען...

30.06.2019

1. 5555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555 (5,)

555

דווח על תגובה לא ראויה
05.07.2019

2. בעיה שלהם די לצביעות יש מלא יהודים שלא באמת מתנהגים כמו יהודים (שר)

יש גם מלא אנשים כביכוך דתיים שהם אנשים רעים והרי כתוב דרך ארץ קדמה לתורנ. מה אכפת לכם יצא להם לד חופשי מדת . אצל היהודים הוא ערבי אצל הערבים הוא יהודי. זה לא בסדר מבחינתכם? ה בעיה שלהם . למה זה שיש מלא יהודיות עם ערבים זה לגיטימי? אה כי הילד נחשב יהודי? ולפי הערבים הוא נחשב מוסלמי. איזה צביעות שכל אחד יחשוב עד כמה הוא יהודי באמת וישתדל להיות אדם טוב לא לגנוב לאנוס לרצוח ולפגוע בנפשות של אנשים. לא מספיקה ההגדרה יהודי מאמא כדי להיות יהודי. תקיימו מה שיהודי אמור ליים ותיהיו אנשים טובים ואז תבואו להתלונן אם זה ילד יהודי או לא . די לצביעות . אם היא תרצה שתתגייר ואם לא בעיה שלהם נכון שאסור ליהודי לשכב עם לא יהודי .מה עם כל התיירות שבאות לפה ויהודים מתים להתחיל איתם כאילו זה איזה הישג זה ששכבו ולא נוצר ילד לא מוריש מחומרת המעשה אז די לצביעות . וכל אחד זה בעיה שלו עם האלוהים למה להתערב ולהתעלל באנשים. שכל אחד יעשה את הבדק בית שלו בעצמו אני בינתיים יודעת שכל האנשים הרעים שפגשץי בחיי שפגעו בי היו יהודים זה לא עשה אותם לאנושיים יותר . די לצביעות די להתנשאות . אסור קשר כזה מבחינת התורה אבל זה רק חלק ממנה ויש עוד הרבה לקיים שכל המתלהמים לא מיימים בעצמם . די לצביעות .

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

3. די כבר עם הצביעות (ס.ג.)

למה אתם חושבים שהיהודים מבאו מארצות ערב הם בעלי עור שחום, יהודי אתיופיה שחורים והאשכנזים בהירים? רק בגלל התבוללות.
תמשיכו לספר לעצמכם סיפורים, אבל בסופו של יום זה מה היה מאז ועד היום.
אפילו משיח בן דוד הוא צאצא של רות המואביה (ירדנית)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
הרב שלמה אבינר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

התפקוד הנדרש בעת קורונה

קרא עוד