חדשות כיפה

מתנחלת ניהלה מערכת יחסים עם מוסלמי - וביתה נשרף

בשנות העשרים לחייה, בנתה ח' את ביתה באחד המאחזים בשומרון. לאחר תקופה, הכירה בחור ערבי, והשניים ניהלו קשר רומנטי. אלא שברגע שהדבר נודע, הדברים החלו להסתבך עוד יותר, עד כדי שריפת ביתה

צילום: shutterstock

בשנות העשרים לחייה, חיפשה ח' היכן לבנות את ביתה. לשמחתה מצאה באחד המאחזים בשומרון סביבת חיים שהתאימה לה, ואכן, בנתה את הבית והתגוררה בו במשך שנה, תוך ניהול יחסי שכנות טובים עם סביבתה. אלא שהעניינים קיבלו תפנית, עת הכירה את בן זוגה המוסלמי, המתגורר בכפר סמוך. לדבריה, הכירה אותו בהתחלה כידיד, שהיה עוזר לה מידי פעם. "לאט לאט דברים התפתחו והקשר העמיק, למרות שהבהרתי מההתחלה שאתחתן רק עם יהודי. אני דתיה מבית דתי, וחשובה לי שמירת השבת והחגים", היא מספרת, ומוסיפה, כי בן זוגה מעולם לא מצא עצמו בעולם המוסלמי, ורצונו להתגייר, ולהפוך ליהודי.

 

"עברו הרבה חודשים שאף אחד לא ידע, לא סיפרתי לאף אחד. כי ידעתי שגם האנשים הכי קרובים אליי, לא יקבלו את זה. בשלב מסוים הגיעה לידיעת המשפחה שלו כי הוא יוצא עם יהודיה, ואבא שלו איים על חייו. מחוסר מקום לאן ללכת, הבאתי אותו לבית שלי". כאן, לדבריה, כבר נאלצה לשתף את שכנתה. אך דבר זה הוביל לכך שהסוד נחשף ביישוב, והחלו לבוא אליה בטענות על נוכחות בן זוגה במאחז. עד שנאלצה לעזוב בעצמה את המקום.

כחצי שנה לאחר מכן, היו אמורים להיפגש עמה נציגי היישוב, על מנת להחליט מה יעלה בגורל ביתה, אלא שערב לפני הפגישה, קיבלה שיחת טלפון מנציג ביטחון שבישר לה כי ביתה עולה באש. "ברור לי שזו היתה הצתה", היא טוענת. "הבית לא היה מחובר, לא לחשמל ולא לגז". כיום, ח' ובן זוגה, אינם מתגוררים יחד, והיא עדיין מייחלת ליום שיגיע איתה לתפילות שבת.

 

 

 

 

07.03.2019

1. אין אפוטרופוס לעריות (שאול)

וגם אין סוף לטיפשות של נערות צעריות שככל הנראה לא קוראות נתונים סטטיסטיים לגבי הזוגיות מהסוג הנ"ל (בטווח הרחוק הגברת תמצא את עצמה או במעון לנשים מוכות, או מתחת לאדמה).

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2019

2. חירטוט (יהודי)

משחקת אותה מסכנה כאילו אין לה איפה לחיות. תעברו לחול או שפשוט יתגייר ואז גם יקבל אשרת כניסה ותוכלו לגור בגבעת שמואל

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2019

3. עוד מטומטמת. (שושית)

, אחר כך צריכים לעשות מגביות כדי לחלץ אתכן מהכפרים הערביים. מתי תלמדו????

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2019

4. אם הוא גבר מוסלמי הוא צריך לפרנס את אשתו לעתיד, ערבית הוא יודע ואין מניעה לעבור להתגורר בירדן. (שבלול)

דווח על תגובה לא ראויה
09.03.2019

5. באיזה אומץ את מכניסה פלסטיני ליישוב יהודי ביו״ש (מזועזע)

לא מבין איך עושים דבר כזה .. המצב הביטחוני ביו״ש כל כך רגיש, מאיפה את יודעת מי הבן אדם הזה, ואם הוא סוכן של החמאס ? למה את מסכנת יישוב שלם ? מנסים כל כך להקפיד על ביטחון היישובים ולמנוע חדירה של פלסטינים ואת מכניסה אותו ? הכניסה לפלסטינים ליישובים היהודיים ביהודה ושומרון אסורה, אני באמת חושב שצריך להעמיד אותה לדין.
אני לא נגד קשר רומנטי בינם, כל אחד והחלטתו, אבל להפר את הריבונות של מדינת ישראל תוך סיכון חיי תושביי היישוב? מזעזע.

דווח על תגובה לא ראויה
10.03.2019

6. סליחה אבל זה פשוט הזוי.. (ציפי)

בס"ד

מטבע הדברים ישוב ביהודה ושומרון בנוי על בסיס ערכים משותפים מאוד חזקים ואמון מאוד חזק בין האנשים.. למעשה היא לגמרי בגדה באמון של כל התושבים.. להכניס אדם שהוא חלק מהאויב שאין לדעת את כוונותיו האמיתיות זה נורא. מעבר כמובן לזוועה של הסיפור עצמו שהיא מתגוררת עם גבר ערבי בתוך הישוב עם ההשלכות הערכיות לכך.. ישוב זה לא עיר שכל אחד עושה מה שהוא רוצה...

דווח על תגובה לא ראויה
11.03.2019

7. אין שכל אין דאגות אצל הגברת, מעניין איפה זה יכול להגמר..... (ציניות) (.)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השרפה במבוא מודיעים צילום: כבאות והצלה לישראל, מחוז מרכז

השרפה במבוא מודיעים - חשד להצתה

קרא עוד