סגור

"אתה בן עשרים ולקראת חתונה? תברח!"

פוסט שעלה לדף "וידויים של סרוגים" הצליח לעורר סערה, כאשר הכותב המליץ באופן חד משמעי לא להתחתן בגילאים מוקדמים

חדשות כיפה
ח בתמוז התשעט
,
11 ביולי, 2019 18:22

צילום: shutterstock

דף הפייסבוק Srugim Confessions, מציג וידויים אישיים של בני ובנות המגזר הסרוג, אשר נשלחים אליו באופן אנונימי. וידוי שעלה לפני שעה קלה, הצליח להסעיר את הגולשים באופן מיוחד, וכך נכתב בו: "התחתנתי מוקדם מידי, הפכתי לאבא מוקדם מידי ושרפתי את כל שנות ה-20 שלי. הלכו החלומות על טיולים וקריירה, נשאר רק קן צפוף ואחריות כבדה מידי על הכתפיים. לקראת חתונה בתחילת שנות ה20? תברח!".

מנעד התגובות היה רחב ונע בין "חזק וברוך", להתנגדות חד משמעית, ורבים אף שיתפו מניסיונם האישי אחת הגולשות השיבה לו: "התחתנתי בת 19, יש לי 4 ילדים, קריירה' וחזרנו אתמול מטיול משפחתי בחו"ל עם הילדים. הכל תלוי בך". 

גולשת אחרת השיבה: "מהצד השני יש מלא אנשים שטיילו, חוו, טובעים בקריירה.. והיו נותנים הכל בשביל לקבל מעט מהקן הצפוף הזה. תנסה לחפש את הדברים שנותנים לך אושר במצב שכבר קיים". 

"גם לי עול המשפחה כבד ואין הרבה זמן לעצמי אם בכלל", כתב מגיב נוסף, "אפשר לקחת את הפוסט לשני כיוונים. אני מעדיף לקחת את זה לצד החיובי- כן ילדים ועבודה ידרשו את הזמן הכסף והחיים שלך- אתה תידרש לתת הכל בשבילם.  לפני שאתם עושים את הצעד הזה עליכם לחשוב טוב. רוב הזוגות לא חושבים על ילד תוך שנה".

והוסיף: "זה אומר שהבחורה המדהימה לה נישאת, הופכת לפקעת הורמונים הריוניים תוך חודשים ספורים (לפעמים כל מה שצריך זה 3 חודשים מהחתונה), ובמשך לפחות שנה הקשר נכנס להתמודדויות לא פשוטות. להיות הורים זה מקצוע מטורף, ובלי הכנה מתאימה ובלי האידאל של להוסיף עוד חיים, זה נראה קשה מאוד. תבדקו מה אתם רוצים מעצמכם לפני שאתם קופצים לצעד הזה של חתונה". אז באיזה צד אתם? ספרו לנו בתגובות.


 

 

 

 

11.07.2019

1. זה אינדיבידואלי אבל (שמואל)

לכל אחד מתאים משהו אחר ואין כללים בדבר הזה. אבל נישואים בגיל כל כך צעיר (לפני גיל עשרים), ובמיוחד אם לא מתכוונים לדחות גידול ילדים בחמש שש שנים לפחות זה עניין שמתאים לבודדים.
הבעיה במגזר שלנו היא שרבים רבים מתחתנים כתרופה ליצר, וזו ממש עצת יצר הרע. בגלל הקפדה יתירה על 'טהרתם' נמצא שהם מחריבים את חייהם ואת חיי בנות זוגם ועוברים על מה שכתוב בתורה ואהבת לרעך כמוך.

דווח על תגובה לא ראויה
11.07.2019

2. חנוך לנוער על פי דרכו (שמחה )

לפי דעתי אהבת נעורים היא מיוחדת נבנים יחד

כמובן שצריך לבנות בית נאמן בישראל לפי דרך התורה

וצריל הרבה תמיכה ואהבה מהמשפחה מסביב הורים אחים אחיות

אני בגיל 21 היו לי 3 ילדים היום בגיל 40 ב"ה 11 ילדים מתוקים נהדרים יש לי תואר ראשןם בחינוך ואני עוסקת בהוראה ורכוז פרוחקטים ,וטוב לנו בה והכי מתחזקים כל הזמן בעבודת ה

דווח על תגובה לא ראויה
12.07.2019

3. אל תברח, תחשוב טוב עם זה מתאים לך. (ידידיה שילה)

המילה תברח, נועדה להפחיד גם את מי שכבר בקשר רציני, וזו קריאה בעייתית.
אדם צריך להיות כן עם עצמו אם יש לו כבר בגרות ובשלות להתחתן בגיל מוקדם. אני מכיר כאלו שהצליחו מאוד בחיי הנישואין שלהם בגיל מוקדם.
זה לא מתאים לכל אחד. תתייעץ עם איש חינוך שמכיר אותך היטב, לפני שאתה נכנס לקשר למטרת נישואין. (קשר שאינו למטרת נישואין הוא אנטי הלכתי וגם לא בריא)
אל תלך על זה, רק בגלל שהחבר שלך התחתן. תהיה אמתי עם עצמך, תדע לקראת מה אתה הולך, ותחליט עם זה מתאים לך.

דווח על תגובה לא ראויה
12.07.2019

4. חיים משותפים למשך שנה לפני .החלטה על נישואין (יהושע )

רק חיים יחד 24/7 על כל הכרוך בכך מאפשרים
הכרות אישית מעמיקה של בן הזוג ותגדיל את סיכויי הצלחת הנישואין.
ללא הכרות אמיתית וכנה החלטה על נישואין היא הימור

דווח על תגובה לא ראויה
12.07.2019

5. להתחתן מוקדם זה סוג של דבר מבורך (רותי)

מה עדיף להתחתן מאוחר והבילבול נהיה הרבה יותר חריף? ככל שאתה מתבגר אתה רוצה דברים ושטויות שתכלס רוצים רק כי הסביבה מצפה ממך לזה!
אבל החיים הכי טובים זה החיים של נישואים מוקדמים שהזוג בונה את עצמו ביחד!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.07.2019

6. צודק (יהודי פשוט)

כל מילה בסלע,

דווח על תגובה לא ראויה
18.07.2019

7. יש יתרונות וחסרונות.... (חסוי)

אני מכירה רווקות מבוגרות, ויש כאלה שכבר לא בטוח ילדו ילדים אם יתחתנו בכלל, זה גם לא להיט.
מצד שני מסכימה שלהתחתן בגיל צעיר זה תיק כבד, שנכנסים אליו ומפסידים את החופש של הרווקות,.

יש כאלה שמאד רוצים להתחתן אח"כ בגיל מבוגר יותר וכבר לא מצליחים, הקיצר יש שני צדדים למטבע, שכל אחד יעשה מה מתאים לו ומה שמתאפשר לו.

אבל מסכנ\ה איש\ה שבן\בת זוגה מרגישים ככה לגביי הקשר, שזה עול ושהיה עדיף שזה לא יקרה בגיל כזה. כלומר מסכנים שני הצדדים , גם הצד שמרגיש ככה וגם הצד השני שבן זוגו מרגיש ככה.

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

8. how i got my ex love return back to me (Jimena Aslund)

היי חברים, השמות שלי הם Jimena Aslund, מ דור - ישראל, אני אחות רפואית במקצוע, לפני כמה ימים קראתי באינטרנט פורסמה תגובה על בלוג ייעוץ היחסים. גברת מאת מינכן מבוסס עיתונאי מגלה איך היא נרפא לצמיתות חלש זריקה & שפיכה מהירה בתוך שלושה שבועות לאחר אשתו עזבה אותו בגלל המחלה תוך כדי קריאת הסיפור שלה היא אמרה ... האיש שעזר לה להשיג את כל זה נקרא הכוהן הראשי Oduduwa להחזיר את אשתו לשעבר לאחר ההפרדה. אני בר מזל להעתיק את כתובת הקשר האישית Dr.Oduduwa כדי לתקשר איתו אישי לעזרה (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
אני מתקשר עם הכומר אודודואה בגלל האתגרים שלי בחיי הנישואין. הייתי זקוקה לעזרה כה נואשת.
לפני כמה חודשים היה לי מאבק עם בעלי אנדרסון הוא הביט ישר לתוך העיניים שלי; אמר בינינו כי עשינו את יחסי הנישואין שלנו, הוא לקח את הבן שלי פליקס ולנסוע שלנו של המדינה כדי לחיות בספרד, מאז אני כבר מנסה להתקשר ולשלוח הודעות אליו באמצעות טלפונים, חברתי חציון ודוא"ל אבל הוא חסם לחלוטין את הקו שלי מלהגיע אליו, הייתי כל כך מתוסכל וזקק לעזרה כדי להגיע לפחות לדבר עם בננו פליקס, הייתי לקרוא להתנצל גם כאשר שנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא לקח את הבן שלי משם ממני במשך 7 חודשים אין מילים אין מכתב. מצב זה היה להרוג אותי כל יום הייתי מדוכא ואני זקוק נואשות לעזרה ופתרון כדי לפתור בעיה זו אז אני קשר כתובת דוא"ל של Oduduwa כפי שאני מאמין שהוא יכול רק מקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם הבן שלי. התקשרתי איתו והוא ד"ר Oduduwa הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי ואת הילד בחזרה הביתה, אני לציית ופעל הוראות צעד צעד. יומיים לאחר מכן אמר ד"ר אודודואה שהוא סיים לגמור את כוח האיות של אהבה לאוויר על רקתו, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק כדי לספק פריטים הנדרשים. באותו לילה טלפן אלי בעליו של אסלונד בטלפון הסלולרי כדי להתנצל, הוא דיבר אלי בחביבות רבה, הוא הצטער מאוד על כל מה שעשה כדי לפגוע בי. אנדרס לחזור הביתה אתמול לי עם הבן פליקס, אני כל כך שמח היום שיש לי המשפחה שלי משוחזר ובעלי ואני אוהב אחד את השני יותר מאי פעם בעבר. אני אהיה אסיר תודה על העזרה של עודדובה. אני מבטיח לחלוק את עדותי החדשות הטובות לחברי וכולם כאן. יש לי כוונה חיובית כי הדברים יעבדו בשבילי גם הבנתי שזה יהיה טוב לשתף אתכם כאן כמו שאני יודע שזה יהיה השראה לאחרים גם כמו שאני מוצא את עצמי לאחרונה, אני עד חי זה עובד עבור אני, בעלי חוזר הביתה בתוך שבעה ימים זה לא ייאמן ונס.
Oduduwa יש פתרון כדי לפתור את הבעיות הבאות אהבה: - * אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר * הצלחה & קידום קסם קסם * קסם מזל - עסקים STAR
* wards - הגנה Hook * פתרון הקללה, טיהור רוחני מ רוח רעה.
* שורשים מסורתיים ו herbals כדי לרפא מחלה, תרופה למחלות סרטן, תרופה HIV, לחץ דם גבוה.
* פוריות קסם - פירות נשים יש ילדים. * הקסמירה, הקסם LOTTERY & WIN-GAMES SPELL
אני עצמי הייתי נואש מספיק כדי לקבל את הפתרון המיידי שלי. מהיר ודחוף תשובות נואשות בודדים המבקשים פתרונות מיידי דחוף להחזיר שותף אהבה לשעבר, אני עצמי היה מאוד נואש לקבל בעלי בחזרה הביתה, זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד בשבילך גם הרבה יותר טוב.
(dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

9. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (Khain)

יום טוב ברכות לך את כל החברים "כאן לקרוא את ההערה ברגע זה אתה צריך להיות בר מזל מאוד לבוא לקרוא את החדשות הטובות על עדותו של חיי.
שמי הוא Moin חאן מסעודיה, אבל כרגע חיים בסינגפור, לפני כמה ימים הייתי קורא באמצעות תגובה בבלוג כמו זה כאשר חיפשתי אתר ייעוץ נישואין כדי לעזור ליישב עם אשתו לשעבר שלי.
סיפרתי על משבר היחסים שלי והוא הציע לי ליצור קשר עם מוסלמי חזק רעה גלגלית איות, הוא נקרא ד"ר אודואה. אני מעולם לא האמנתי על אהבה לאיית חלק לפני אבל בגלל האהבה יש לי את האישה לשעבר שלי אני רוצה אותה בחזרה בכל האמצעים האפשריים.
נתתי לנסות ליצור קשר עם כתובת הדוא"ל Dr.Oduduwa כפי שנתן לי ידידי. זה אני שולח הודעה של ברכות כדי לתת לו לדעת את הכוונה שלי ליצור קשר לתקשר איתו. בהודעת הדואר שלי הסברתי את כל בעיות היחסים אני פונה
ד"רoduduwa הבין ואמר שהוא יעזור לי להחזיר אותה תוך 7 ימים. הייתי סקפטי בהתחלה, אבל האמנתי לו שהוא איש של המילה שלו.
סיפקתי את כל הפריטים הנדרשים לאיית הכרח הנדרשים כדי להפוך את הכישוף לחלק אהבה פעיל.
רק היום השני של אהבה קסם כישוף התפילה. קיבלתי שיחת טלפון מאשתי לשעבר, היא דיברה איתי יפה והיא אמרה שהיא מצטערת על הרבה זמן שהיא עזבה אותי, שהיא מוכנה ומוכנה לחזור הביתה לחיות איתי. הייתי כל כך מאושרת בלב שלי וקיבלתי את התנצלותה והיא הבטיחה לחזור הביתה ביומיים הבאים.
היום היא כאן איתי עכשיו כשאני חולקת את עדותי בחיים. עם זאת, אני מאוד ממליץ Dr.Oduduwa אהבה איות הורים כדי לעזור לך לשחזר את בן הזוג שאבדו אהבה, אהבה לאיית להפסיק את ההליכים גירושין המשפט, קסם קסם קסם כדי להחזיר את בעלה לשעבר או אשתו. גם כמה צמחי מרפא מוסלמיים לבריאות טובה זיקפה חזקה, טבעת מוסלמית קמיע מוסלמי עבור כוח, תהילה ועושר.
לנסות את זה היום ואת הנישואים שלך יהיה מלא אהבה, טיפול ואמון יותר מאי פעם.
קשר אישי של Dr.Oduduwa: {dr.oduduwaspellcaster@gmail .com}

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

10. תל אביב (אריק)

שאתה בדיסטנס עם הבורא
אתה בדיסטנס מעצמך
ודיסטנס מאנשים

ככה זה שחיים לא-באמת,בכאילו כזה...אין פלא שדווקא אותם דתיים ממוצא אשכנזי מקצינים לכפירה מוחלטת ,ועוד עושים זאת בפרהסיה להפלת אחרים לגהינום הקר שהם חיים בו!

שקרים-לבנים הופכים לשקרים שחורים(ומחלות-נפש),מה שבטוח שלבורא-עולם אין שום קשר לעניין!

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

11. זה מעניין, כי דווקא מי שחיו יחד לפני החתונה נוטים לבגידות ולגירושין (למספר 6)

אז כדאי לחשוב מחדש על האקסיומה הזאת.

דווח על תגובה לא ראויה
10.08.2019

12. marymichael1112@gmail.com (בַּת שֶׁבַע אוּרִיאֵל)

אני בַּת שֶׁבַע אוּרִיאֵל בשמו ואני מנתניה אני רוצה לחלוק את העדות המופלאה שלי על איך שהחזרתי את בעלי בחיי, אני רוצה להגיד לאנשים בעולם שיש קסם מקוון אמיתי ושהוא הוא עוצמתי וישר, קוראים לו דריגבינוביה, הוא עזר לי לאחד את מערכת היחסים שלי איתי על ידי בעלי שדחה אותי. כשיצרתי קשר עם הדוא"ל שלו doctorigbinovia93@gmail.com, הוא זרק לי כישוף אהבה ובעלי שאמר שהוא עשה שום דבר לא קשור אלי שוב, ואחרי כישוף האהבה בעלי התקשר אלי שוב והתחיל לבקש שאסלח לו. לכל מי שקורא מאמר זה וזקוק לעזרה כלשהי, דריגבינוביה יכולה גם להציע כל סוג של עזרה כמו איחוד זוגיות ומערכות יחסים, טיפול בכל סוגי המחלות, תיקי בית משפט, הריון וכעת אנו שמחים מאוד עם עצמנו. דריגבינוביה גורם לו להבין כמה אנחנו אוהבים וצריכים אחד את השני. האיש הזה אמיתי וטוב. זה יכול לעזור לך לתקן את מערכת היחסים השבורה שלך. החזרתי את בעלי! זה היה נס! עם ייעוץ נישואין מכיר, ואנחנו מצליחים טוב בחיי האהבה שלנו. צרו קשר עם האיש הגדול הזה אם יש לכם בעיות בפתרון קבוע תוכלו גם Whatsapp לו בטלפון +2348144480786

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום:  Yossi Aloni/Flash90

המכון הביולוגי: "שתי תרופות התגלו כיעילות לטיפול בקורונה"

קרא עוד