סגור

הרב הראשי בתפילה לעצירת מגפת הקורונה

הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב יצחק יוסף בתפילה מיוחדת לעצירת מגיפת הקורונה. את התפילה יש להגיד בעת פתיחת ארון הקודש בשבת ובימי שני וחמישי בעת הוצאת ספר התורה

חדשות כיפה
ט באדר התשפ
,
05 במרץ, 2020 12:25
הרב הראשי לישראל, יצחק יוסף

הרב הראשי לישראל, יצחק יוסףצילום: Yaakov Cohen/Flash90

הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב יצחק יוסף חיבר תפילה על מנת שתיעצר התפשטות נגיף הקורונה. את התפילה הרב מבקש להגיד בעת פתיחת ארון הקודש בשבת ובימי שני וחמישי בעת הוצאת ספר התורה.

נוסח התפילה:

"יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שתתמלא ברחמים על כל יושבי תבל, ועל יושבי הארץ זו, והגן עליהם מכל גזירות קשות ורעות המתרגשות ובאות לעולם, ותצילנו מכל נגע מגפה חולי ומחלה. וכל החולים שנדבקו במחלה תרפאם רפואה שלימה. לך ה' הגדולה והגבורה והתפארת והנצח וההוד, כי כל בשמים ובארץ לך ה' הממלכה והמתנשא לכל לראש, ואתה בידך נפש כל חי ורוח כל בשר איש, ובידך כח וגבורה לגדל ולחזק ולרפא אנוש עד דכה, עד דכדוכה של נפש, ולא יפלא ממך כל דבר.

לכן, יהי רצון מלפניך האל הנאמן אב הרחמים, הרופא לכל תחלואי עמו ישראל, אתה רופא נאמן, תשלח מרפא וארוכה ותעלה ברוב חסד וחנינה וחמלה לכל החולים שנדבקו במחלה הזאת, אנא ה' יהמו נא רחמיך על כל יושבי תבל, ועל כל עמך ישראל, עמוד נא מכסא הדין ושב על כסא הרחמים, ותכנס לפנים משורת הדין, ותבטל מעלינו כל גזרות קשות ורעות, "וַיַעֲמֹד פִּנְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה", וגזור עלינו גזירות טובות ישועות ונחמות למען רחמיך, ותקרע רוע גזר דיננו, וייקראו לפניך זכיותינו, קומה עזרתה לנו ופדינו למען חסדיך."

שמע נא לקול תחינתנו, כי אתה שומע תפלת כל פה, ברוך שומע תפלה.
יהיו לרצון אמרי פי והגיון לבי לפניך ה' צורי וגואלי
ויתקיים בנו מקרא שכתוב "כָּל הַמַּחֲלָה אֲשֶר שַֹמְתִּי בְמִצְרַיִם לֹא אָשִֹים עָלֶיךָ כִּי אֲנִי ה' רֹפְאֶךָ", אמן.

צילום: הרבנות הראשית לישראל

05.03.2020

1. האם זה בתיאום עם הרב הראשי השני? (שאלת תם)

דווח על תגובה לא ראויה
06.03.2020

2. את הרב הראשי לישראל,הגאון הענק בתורה-אתם שמים בתחתית העמוד? בושה וחרפה! את הרכילות והלכלוך-למעלה. והגאון בתורה-למטה?! (אורנה)

את הרב הראשי לישראל,הגאון הענק בתורה-אתם שמים בתחתית העמוד? בושה וחרפה! את הרכילות והלכלוך-למעלה. והגאון בתורה-למטה?!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר