סגור

ממשיכים את דרכו של אברהם אבינו - 400 שקל כסף

לקראת שבת חיי שרה – יוצאים אנשי חברון ועמותת 'הרחיבי' בקמפיין גיוס המונים לטובת קניה של בית חדש בחברון. היו שותפים איתנו לרכישת הבית הבא בחברון

תוכן שיווקי
כב בחשון התשפ
,
20 בנובמבר, 2019 15:11
שבת חברון

שבת חברוןצילום: מנדי הכטמן, פלאש 90

 

 

לאחר שזכו בעמותת "הרחיבי מקום אהלך" לגאול ולקנות בכסף מלא כדין את 'בית השלום', 'בית המכפלה', 'בית רחל' ו'בית לאה', ואף ליישב את הבתים ביהודים, פונים בעמותה לעבר הפרויקט הבא ומנצלים את המומנטום של שבת חיי שרה בחברון.

בימים אלו נמצאת עמותת הרחיבי בעיצומו של קמפיין גיוס המונים לטובת רכישה של בית חדש בחברון. "נוצר לנו כעת חלון הזדמנויות לרכוש בית חדש שיסייע לנו לחזק את ההתיישבות היהודית וליצור רצף של משפחות יהודיות מקרית ארבע ועד אדמות ישי (תל רומיידה)" אומר הרב עוזי שרבף העומד בראש עמותת 'הרחיבי'.

"אנחנו פונים לכלל עם ישראל ומציעים לכולם להיות שותפים ברכישת הבית הבא. הבתים שקנינו עד היום הפכו לשכונות חדשות. משפחות יהודיות חיות בהן וקול מצהלות ילדים נשמע ברחובות. חברון היא עיר עם היסטוריה ענפה. אברהם אבינו ייסד את העיר העברית עם קניית המערה, דוד המלך ביסס אותה כאשר כונן את מלכותו בחברון, וכך במשך מאות שנים חיה בעיר קהילה יהודית ענפה שהוכחדה בפרעות תרפ"ט. לפני למעלה מיובל שנים חזר הנה חמי, הרב לוינגר ע"ה, שחידש את הישוב היהודי יחד עם ראשונים וחלוצים נוספים. כתבו יחד איתנו את הפרק הבא בהתיישבות היהודית בחברון.

בפרשת חיי-שרה תש"פ נגאל יחד, כל עם-ישראל,  את הבית הבא בחברון!

בימים אלו אנו נמצאים בשלבים מתקדמים של משא ומתן לרכישת בית נוסף בחברון וזו ההזדמנות שלכם להיות שותפים במשימה הלאומית וההסטורית- להרחיב את האחיזה היהודית בעיר האבות.

>> אל תחמיצו את ההזדמנות >> בעזרתכם נוכל לקנות את הבית הבא בחברון, היו שותפים!

תרום עוד היום, ויחד נגאל את  מרחבי העיר חברון, סמטאותיה ובנייניה.

כי גם לך חייב להיות חלק בסיפור החברוני! אברהם אבינו התחיל, עכשיו תורנו להמשיך

21.11.2019

1. בהודו נמאס ןהינשים לשתוק ,ובחסות ראש (בר דעת)

הממשלה שלהם הם פעלו נגד המוסלמים ועכשיו סנו מבנה פולחני הינדי על מסגד של מוסלמים והם פוחדים לציית .גם בסין וגם ברוסיה הראו להם שעל כל טרור שיעשו הם והמשפחות והקרובים שלהם יעלמו...כך המטונפים ה'לה מבינים. אבל בישראל כל הזמן התפרסות מול המוסלמים...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גבי אשכנזי  צילום: Miriam Alster/Flash90

אשכנזי: "תכנית טראמפ משמרת את הביטחון והרוב הלאומי"

קרא עוד