המקום בו תל אביביים מורידים את המסכות

תוכן שיווקי
טו בתמוז התשפ
,
07 ביולי, 2020 20:04
המקום

המקום צילום: יחצ

'המקום'- מרכז לתרבות וללימודי יהדות הנמצא בלב תל אביב נמצא בימים אלו בתנופת עשייה. 24,000 איש כבר עברו במקום המיוחד הזה שקיים כבר 12 שנה. ביקשנו לשבת לכמה דקות עם הרב אריאל דורפמן- רב המקום, אך הוא שלח אותנו קודם כל החוצה. להיפגש ולדבר עם הצעירים הרבים שפוקדים את המקום. רק אח"כ הוא אמר לנו- אשמח להרחיב. התגובות המדהימות לא אחרו לבוא ואנחנו נותרנו פעורי פה.  צפו.

הצטרפו לפרוייקט הגדול ותרמו עכשיו

 

08.07.2020

1. ונשמרתם מאד לנפשותיכם (מרא דאתרא)

בלי שמירת מרחק? ללא מסכות? ואתם עוד עושים מזה "כותרת" ?? איך אתם מעזים לעת אשר כזאת? איך מעיזים ומחיפים פנים אנשי "המקום" לא לעטות מסכות על פניהם (ראיתי הרבה תמונות במסגרת הקמפיין ובכל תמונה המסכות השתלשלו על הסנטר או היו ביד או לא היו בכלל. זו דוגמא לתורה שצריכה להיות תורת חיים? חצופים!!! אסור לתת להם אפילו חצי שקל!

דווח על תגובה לא ראויה
09.07.2020

2. ל-1: האם היית תוקף ככה גם מסעדות? לא בכל מקום שיש מבקרים ניתן לאכוף (אל תשכח שהסרטון צולם בשלבים שונים של הנחיות) גם כתבים מדווחים בלי מסיכה (כנ"ל לגבי קורס משטרתי בו אני נמצא - המדריך בלי מסיכה, ו)

אבל מי שמחפש מה רע באחרים תמיד ימצא. איני יודע אם המגיב עצמו מקפיד על מסיכה כדת וכדין או עומד במרפסת ומעיר לכל מי שבלי. אני מקפיד על מסיכה איפה שצריך (בכל יציאה למרחב הציבורי) ומעוצבן מאנשים שמזלזלים, אבל לא אחרים חנויות כי לא כל המבקרים שם מקפידים, ולא אכריע כנגד מקום שעושה עבודת קודש בגלל שמישהו שידבר למצלמה הוריד מסיכה, כמו שעושים בכל כתבה ובכל דיון. לגבי המרחק - אכן בעייתי אבל אני לא השוטר. אם הייתי בתפקיד כשוטר ומבקר במקום, סביר להניח שהייתי מתייחס לעניין. כאזרח, אני אחראי על עצמי, ובבודאי שלא שייך לתקוף כמו אותו "מרא דאתרא"

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סמוטריץ' צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

סמוטריץ' על הסיוע ללבנון: "המרחם על אכזרים יתאכזר על רחמנים"

קרא עוד