חדשות כיפה

יש משפחות בישראל שאין להן אוכל לסעודה מפסקת. איך אפשר לעזור?

עמותת "קופת העיר" מסייעת בלי הפסקה לכ- 4,000 משפחות במצוקה אמיתית. ביום כיפור הקרוב, מי שיתרום יקבל "מי שברך" אישי מהרב קניבסקי, התומך בעמותה ובמטרותיה. השנה פותחים את הלב

חלוקת מזון על ידי קופת העיר

חלוקת מזון על ידי קופת העירצילום: קופת העיר

גם במדינת ישראל של היום, ישנן משפחות רבות שאין להן אפילו כסף לאוכל, ובחגים המצוקה מעמיקה. 

כאן נכנסת לתמונה "קופת העיר", עמותה ללא מטרת רווח, המסייעת למשפחות אלו בכל דבר, החל במזון ועד לטיפולי שיניים, בכל רחבי הארץ.

העמותה תומכת ב4,000 משפחות בכל חודש, נותנת טיפולי שיניים לכ 500 ילדים ולקראת החגים מחלקת כ 9,000 סלי מזון.

ישראל פלנר, מנכ"ל קופת העיר: "אנו פועלים באופן מאוד מסודר. כל משפחה המעוניינת להיתמך על ידינו, מספקת לנו את כל המידע והניירות על הכנסותיה, למשל אבטחת הכנסה, דמי אבטלה, או תלושי משכורת. כאשר אנו רואים שההכנסה לאדם נמוכה מהקו התחתון שהצבנו לעצמנו בעמותה, אנו משלימים את הסכום עבור המשפחה". 

לעמותה 12 סניפים ברחבי העולם וכל גדולי ישראל תומכים בה. הרב קניבסקי מעורב בפעילות העמותה והוא משתתף יחד עם הרב שטינמן ב"מי שברך" מיוחד ביום כיפור עצמו, עבור התורמים שיחתמו לחיים טובים.

הרב קניבסקי

הרב קניבסקי צילום: קופת העיר

פלנר קורא לכל אחד מאיתנו לתרום: "אני פונה לכל מי שהנושא קרוב ללבו. אנו נמצאים בעיצומם של הימים הנוראים וכמו שכתוב 'ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רע הגזירה'. בנוסף למצוות הצדקה, יש כאן הזדמנות יוצאת דופן לקבל 'מי שברך' מגדול הדור הרב קניבסקי. אני קורא לכל עם ישראל לתרום ביד רחבה מתוך מחשבה על החלש, האלמנה, הילד הרעב".

 

לתרומות ולפרטים נוספים לחצו כאן


 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גרשון מסיקה מתוך הראיון צילום: צילום מסך

מסיקה: "עשיתי מה שכל ראש מועצה היה עושה"

קרא עוד